LoL Çağrı merkezi İletişim Yardım Destek Sayfası Telefon Numarası

  • 27 Haziran 2019
  • 456 kez görüntülendi.
LoL Çağrı merkezi İletişim Yardım Destek Sayfası Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Lol (League of Legends)

Harp ve strateji oyunu sevenler için League of Legends oyunu efsaneleşmiş oyunlar içinde yer almıştır. bu oyunda birbirinden değişik birçok karakter bulunmaktadır. Sizler ister yarışma isterseniz de lig halinde düzenlenen karşılaşmalara katılarak hünerlerinizi sergileyebilirsiniz. Oyunun dünya genelinden birçok katılımcısı olduğundan rekabet ortamı fazlaca kızgın olmaktadır.

Harp Özellikleri

Seçeceğiniz modlara gore isterseniz birebir savaşabileceğiniz benzer biçimde ekip halinde de savaşlar yapabilirsiniz. Bu savaşlarda dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan hususların en başlangıcında karakterlerin özelliklerini bilmeniz gelmektedir. öyleki ki rakiplerinizin güçlü ve zayıf yanlarını tespit ederek buna gore stratejiler geliştirmek oyunun temel mantığıdır. Bunun için video sitelerinde geniş anlatımlar ve canlı oyunlar paylaşılmaktadır. Sizler de oyununuzu kayıt altına alarak bu şekilde toplumsal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

Turnuvalar

Oyun online olarak oynandığı için dünyanın değişik yerindeki kimseler aynı anda bu oyunları oynayabilmektedir. Sadece bunun da haricinde bazı platformlarda özel olarak turnuvalar düzenlenerek kazanana ödül verilmektedir. O şekilde ki dünya genelinde bunu spor olarak kabul edenler de oldukça fazladır. Dolayısıyla büyük bir fanatik kitlesinin bulunduğunu kolaylıkla ifade edebiliriz.

Oyunlarda 2, 3 yada 5 kişilik takımlar kurarak savaşmaktasınız. Eğer belirli bir kitleniz yok ise bu durumda güncel maç arayarak maçlara dahil olabilirsiniz. Zira oyunu bir günde 12 milyon şahıs kullandığı için illa ki oyuncu tamamlanmamış olan karşılaşmalar bulunmaktadır. sizler de bunlara dahil olarak gücünüzü sergileyebilirsiniz.

Oyunda rakiplerinizin yanı sıra harita içinde de bazı minyon karakterler bulunmaktadır. Bunlar da siz değerli ziyaretçilerimizin öldürmesi ihtiyaç duyulan karakterler içinde yer almıştır. bu tarz şeyleri öldürmeniz halinde sizlere para ve edinim puanı verilmektedir. Bu sayede oldukca daha güçlenmeniz söz mevzusu olmaktadır.

Karakterler

Oyun içinde 100’den fazla karakter bulunmaktadır. Bu karakterlerden bazıları atak yaparken bazıları müdafa yapmaktadır. Bazılarında kurnaz bir halde yaklaşarak rakiplerinizi alt etmeniz gerekmektedir. Bazılarında ise açık seçik saldırmanız gerekmektedir. işte bu karakterlerin özelliklerini en iyi bilen ve en iyi şekilde uygulayanlar oyunda kazanmaktadır.

Oyun içinde sıralamalar da devamlı olarak güncellenmektedir. Bu kapsamda 30’uncu levele kadar çıktıktan sonrasında sıralamaya girmeye hak kazanmaktasınız. Bu sayede oyunda en iyi olanlar içinde kıyasıya rekabet yaşanmaktadır. Sizler de bu rekabet içinde oldukça zevkli mücadelelere imza atabilirsiniz. Oyunu parasız bir halde oynayabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Sadece oyun içinde süratli gelişim sağlamak istiyorsanız bu durumda ücret karşılığında bazı özellikler satın alabilirsiniz.

LOL’ün çağrı merkezi yazışma müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Fakat yaşamış olduğunuz problemler hakkında destek sayfasından yardım bulabilirsiniz. Ek olarak yaşamış olduğunuz sorunları, LOL hakkında düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle de paylaşabilirsiniz.

LOL Destek Sayfası

Arama Terimleri: lol çağrı merkezi, lol yazışma, lol telefon numarası, lol müşteri hizmetleri, lol bağlantı tel, lol mail adresi, lol yardım sayfası, lol destek, lol yakınma, lol hesabım kilitlendi, lol hesabım çalındı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ