MacFit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 24 Haziran 2019
  • 771 kez görüntülendi.
MacFit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
MacFit Spor Kulübü 2007 senesinde sektöre giriş yapmıştır. MacFit’in şuanda Türkiye’de İstanbul, Kocaeli, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Sakarya, Eskişehir şeklinde bir oldukça ilde spor kulübü bulunmaktadır. Fitness alanında hizmet veren MacFit, uzman eğitmen ekibi ve kaliteli ekipmanlarıyla Türkiye’de en iyi spor kulüplerinden biri haline gelmiştir. Uzman eğitmen ekibiyle kısa zamanda en iyi gelişimi sağlarken sakatlanma riskinizi minimum düzeye indirebilirsiniz. MacFit; MacFit Mobile, GFX ve Kişisel Eğitmen eşliğinde hizmet vermektedir.

MacFit Mobile kullanıcılara IOS ve Android platformlarında parasız şekilde indirilebilen bir uygulama sunar. Bu uygulama ile ihtiyaca bakılırsa değişik antrenman seçenekleri ayarlayabilir, ustalaşmış eğitmenler tarafınca ayarlanmış videoları inceleyebilir, sporla ilgili mühim bilgilere ve ipuçlarına ulaşabilir, indirim fırsatlarından haberdar olabilir ve egzersizleri adım adım takip ederek gelişiminizi güncel olarak takip edebilirsiniz. Ek olarak uygulamayla beraber 1 günlük MacFit tecrübe etme üyeliği de kazanmaktasınız.

Bir öteki hizmet olan GFX (Gym Floor Exercise) ağırlık alanında, eğitmen eşliğinde meydana getirilen grup egzersizidir. Daha öncesinden belirlenmiş olan program eğitmen eşliğinde değişik güçlük kademeleriyle uygulanır. GFX tüm kas gruplarını çalıştırarak kısa sürede fit bir görünüme kavuşmanızı sağlamaktadır.

Kişisel eğitmen eşliğinde çalışmak ise bir oldukça avantaj içermektedir. Kişisel eğitmen eşliğinde ilk olarak size özel olarak hazırlanmış bir program bulunur ve eğitmen eğitim süresince bire bir sizinle  ilgilenir. Bu sayede hareketlerin doğru şekilde yapılması sağlanarak kısa sürede oldukça daha iyi verim ve ilerleme elde edilir. Kişisel eğitmen sizin ilerlemenizi takip ederek ilerlemenizi tertipli olarak sizinle paylaşacaktır.

MacFit çağrı merkezi kontakt müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Fakat MacFit müşteri hizmetleriyle iletişime geçebileceğiniz kontakt formu bulunmaktadır. İletişim formunu doldurarak MacFit müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından MacFit ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

MacFit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
iletişim formu

Arama Terimleri: macfit çağrı merkezi, macfit kontakt, macfit bağlantı tel, macfit telefon numarası, macfit müşteri hizmetleri, macfit mail adresi, macfit yakınma hattı, macfit yakınma var, macfit üyelik iptal etme, macfit kontakt formu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ