Media Markt Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 13 Eylül 2019
  • 435 kez görüntülendi.
Media Markt Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Media Markt, 1979 senesinde Almanya’da kurulmuştur. Almanya’nın en büyük elektronik mağaza zincirine haiz olan Metro Group bünyesinde kurulmuştur. 50 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. Metro Group; Almanya, İsviçre, Avusturya, Polonya ve Türkiye’de bulunan Saturn ve Media Markt mağazalarıyla bilinmektedir.

Toplamda 15 ülkede 610’dan fazla mağazası bulunan Media Markt, teknoloji denince akla gelen ilk markalardan olma özelliği taşımaktadır. Media Markt’ta onlarca ürün kategorisinde bulunan yüzlerce ürün seçeneğiyle teknoloji severlerin en oldukça alışveriş yapmış olduğu mağazalardan biri olma özelliği taşımaktadır. Media Markt’ta bulunan ürün kategorileri şu şekildedir; telefonlar, tv ve ses ürünleri, aksesuar, fotoğraf makinası ve kamera, beyaz eşya, ev aletleri, kişisel bakım, spor, oyun, hobi, bilgisayar bileşenleri.

Media Markt’ın 0850’li bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle web üstünden ve mağaza vesilesiyle satın aldığınız ürün hakkında yaşadığınız sorunları bildirebilir, online sipariş aşamasında yaşadığınız sorunları, üyeliğiniz hakkında yaşanmış olan sorunları ve talep, soru, düşünce ve görüşlerinizi Media Markt’a; size en yakın Media Markt mağazasını öğrenebilirsiniz. Ek olarak aşağıda sizlere vereceğimiz etken olarak kullanılan Media Markt e-posta adresiyle de kontakt kurabilirsiniz. Çağrı merkezine haftanın 7 günü saat 09.00 ve 22.00 içinde ulaşabilirsiniz.

Media Markt Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 850 222 1 500

Media Markt İletişim E-Posta Adresi
musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr

Arama Terimleri: media markt kontakt detayları, media markt telefon no, media markt bağlantı tel, media markt canlı destek, media markt müşteri temsilcisi, media markt yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ