Mediamarkt Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 14 Nisan 2019
  • 429 kez görüntülendi.
Mediamarkt Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Mediamarkt Almanya’nın tam olarak endüstri devrimini yaşamadığımız ve tv kanallarının bile tam olarak çıkmadığı vakit diliminde ortaya çıkmıştır. Münih’in minik endüstri bölgesi Ingolstadt’ta Helga ve Erich Kellerhals, Walter Gunz ve Leopold Stiefel adlı dört girişimci, o güne kadar Avrupa’da asla denenmemiş bir model için düğmeye bastılar ve ilk adımı Almanya’da attılar. İlk mağazalarını ise 1979 senesinde Münih’te açan dört girişimci 36 yıl şeklinde kısa biz vakit diliminde Avusturya, İtalya, İsviçre, Macaristan, Polonya, İspanya, Hollanda, Belçika, Portekiz, Lüksemburg, Yunanistan, İsveç, Rusya ve Türkiye şeklinde ülkelerde teknoloji mağazalarını açmaya başladılar.

Mediamarkt’ın bu kadar ünlenmesinin altında tek bir niçin vardır. O da dünyaca meşhur teknolojik aletleri düşük bütçe ile müşterilere sunmaktır. Bu politikayı izleyen kurum vakit içinde büyümeye ve gelişmeye giden yolu da bulmuş oldular. Bunun yanı sıra Mediamarkt bizlere geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Bilgisayardan yazıcı ve projeksiyona, tabletten beyaz eşya ve minik ev aletlerine, televizyondan cep telefonuna, tüm elektronik ürünlerde 50.000’i aşkın ürün çeşidi ve kaliteli satış sonrası hizmet anlayışı ile devamlı bizlerin yanındadır. Mediamarkt mağazalarında tv ve görüntü sistemlerinden ev beyaz perde sistemlerine, fotoğraf makineleri ve kameralardan DVD, CD, bilgisayar oyunları ve konsolları şeklinde birçok teknolojik ürün bulabilirsiniz.

Mediamarkt müşterilerine devamlı en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. Mediamarkt müşteri hizmetleri telefonunu arayarak daha iyi hizmet vermeleri açısından görüş ve isteklerinizi bildirebilirsiniz. Mediamarkt çağrı merkezi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Sipariş verdiğiniz ürünleriniz hakkında data almak ya da sipariş vermek istediğiniz ürünlerinizin yığın kontrolünü yapmak için Mediamarkt kontakt bilgisi kategorisinden yararlanın. Mediamarkt telefon numarası 0850 222 1 500 ‘ı tuşlayarak yukarıda bahsetmiş olduğum tüm hizmetlere ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ