Metin2 Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 08 Eylül 2019
  • 569 kez görüntülendi.
Metin2 Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Metin2, 2005 senesinde Ymir Entertainment Co. Ltd. isminde bir Kore şirketi tarafınca yayınlanmış online bir oyundur. Oldukça oyunculu olan Metin2, MMORPG rol yapma oyunu olarak tanımlanmaktadır. 2006 senesinde Gameforge 4D GmbH tarafınca satın alınmış, 17 dilde hizmet vermeye adım atmıştır. Metin2, vatanımızda oldukça ilgiye uğramış, 10 yılı aşkındır Türkiye’de en oldukca oynanan ve malum oyunların başlangıcında gelmektedir.

Metin2 oyunun genel amacı şu şekildedir; “Metin2’nin mevzusu üç büyük imparatorluğun savaşını özetleyen bir uzakdoğu hikâyesidir. İlk olarak bir tek hayvan ve nebat yaşamı vardı ve bir Metin taşı gelip yırtıcı yaşamı kırıp üç imparatorluğun sınırlarını çizdi. Oyunda amaç ise savaşarak kendini geliştirmektir.”

Metin2’nin bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Sadece aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantılar vasıtasıyla kolayca destek alabilirsiniz. Hesap çalınma, hesap gizyazı değişikliği, ödeme problemleri, hesaba giriş sorunları, oyun içi teknik problemler benzer biçimde mevzular hakkında destek ve detaylı bir halde informasyon alabilirsiniz.

Metin2 Destek Birimi

Arama Terimleri: metin2 yazışma detayları, metin2 telefon no, metin2 bağlantı tel, metin2 canlı destek, metin2 müşteri temsilcisi, metin2 yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ