Metro Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 12 Temmuz 2019
  • 22 kez görüntülendi.
Metro Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Metro Turizm, 1992 senesinde kurulmuş olan şehirlerarası otobüs firmasıdır. Metro Turizm’in sloganı şöyledir; “Aklınızda neresi var ise oraya Metro var.” Türkiye genelinde tüm il ve ilçelere ulaşım hizmeti veren Metro Turizm, yurtdışında Almanya, Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk, Azerbaycan, Gürcistan ve İran benzer biçimde ülkelere de karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Metro Turizm filosunda 413’ü firmaya ilişik olmak suretiyle toplamda 1303 otobüsü bulunmaktadır. Metro Class, Metro Suit, Metro Euro, Metro Rent, Metro Free, Metro Mini, Metro Kargo benzer biçimde birçok hizmeti içinde barındırmaktadır. Şirket 2012 yılı verilerine nazaran 20 milyonu aşkın yolcu taşımacılığı yapmıştır. Günümüzde en oldukca malum otobüs firmaları içinde gelmektedir.

Metro Turizm’in 0850’li bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle Metro Turizm’den almış olduğunuz yolcu biletleri hakkında detaylı bilgiye erişebilir, bilet değişikliği, bilet satın alımı benzer biçimde işlemler yapabilir; talep, soru, tavsiye ve şikayetlerinizi bu numara üstünden gerçekleştirebilirsiniz.

Metro Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 34 55

Arama Terimleri: metro gezim yazışma detayları, metro gezim telefon no, metro gezim bağlantı tel, metro gezim canlı destek, metro gezim müşteri temsilcisi, metro gezim yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ