MHP Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 17 Mayıs 2019
  • 123 kez görüntülendi.
MHP Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

MHP doğrusu Milliyetçi Hareket Partisi, 9 Şubat 1969 senesinde Alparslan Türkeş tarafınca kurulmuş siyasal bir partidir. Partinin genel görüşü Türk milliyetçiliğini savunmasıdır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin gençlik kolları Ideal Ocakları’dır. Partinin genel ideolojisi Türk milliyetçiliği, ülkücülük, Dokuz Işık’tır. MHP’nin genel siyasal görüşü ise aşırı sağcıdır.

MHP, İslam dininin şekillendirdiği Türk milliyetçiliğini temel alan Dokuz Işık doktrinine gore siyasal konumunu şekillendirmektedir. Şuanda partinin genel başkanlığını Devlet Bahçeli yapmaktadır.

MHP’nin 444’lü bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası ve genel merkezinin çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaralar vesilesiyle Milliyetçi Hareket Partisi ile iletişime geçebilirsiniz. Ek olarak aşağıda bulunan bağlantı vesilesiyle Türkiye’de bulunan MHP İl Başkanlıklarının çağrı merkezi kontakt telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

MHP Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 66 47

MHP Genel Merkez Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 472 55 55

MHP İl Başkanlıkları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numaraları

Arama Terimleri: mhp kontakt detayları, mhp telefon no, mhp bağlantı tel, mhp canlı destek, mhp müşteri temsilcisi, mhp yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ