Milka Müşteri Hizmetleri Telefon İletişim Numarası

  • 09 Nisan 2019
  • 543 kez görüntülendi.
Milka Müşteri Hizmetleri Telefon İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Milka çikolata, birçok ambalajlı besin ürününün de bağlı olduğu ve dünyanın en büyük besin üreticisi firmalarından biri konumunda olan Mondelez bünyesinde yer alır. Mondelez şirketi ise Unilever ve Nestle benzer biçimde dünyanın en büyük ambalajlı ürün üreten firmalarından biri konumundadır. Milka’nın da yer almış olduğu Mondelez grubu yalnızca Milka çikolatalarını değil, bununla beraber birçok meşhur markayı da müşterilerin satın alımına sunar.

Kalpleri yumuşatan çikolata sloganıyla piyasada yer edinen meşhur Milka çikolataları ilk kez İsviçre’de üretilmiştir. Çikolatalarıyla meşhur olan İsviçre’De 1901 senesinde üretildiği ilk günden bu yana kendine özgü rengindeki paketin içinde yumuşak çikolatalar sunmaktadır. Meşhur lila paketi ve mottosu olan kalpleri yumuşatan çikolata cümlesiyle hafızalarda yer eden Milka, bununla beraber reklamlarda görünen lila renkli ineklerle de başarıya ulaşmış bir reklam stratejisi izleyerek piyasanın en bilindik çikolata ve ambalajlı şekerleme markalarından biri halini almıştır. 2018 senesinde da aynı şekilde Türkiye’de çikolata pazarının mühim markalardan biri konumunda bulunan Milka, bilhassa TV reklamlarıyla halkın ilgisini çeken markalardan biri haline gemiştir.

Milka yalnızca paketli çikolata üretmekle kalmayıp, bununla beraber bisküvi ve kahvaltılık çikolata benzer biçimde çeşitli ürünleri de piyasaya sürmüştür. Uzun senelerden beri Avrupa’nın en oldukça tercih edilen çikolata markalarından biri konumunda olan Milka, Türkiye’ye de 1993 senesinde gelmiştir. Müessese yılıyla orantıladığımızda ülkemize girişi hemen hemen oldukça eski olmasa dahi süratli bir halde çikolata piyasasında kendine hisse kapmıştır. Milka ile iletişime geçip soru sormak isteyenler, herhangi bir görüşünü iletmek isteyenler ya da şikayetlerini iletmek isteyenler Milka’nın toplumsal medya hesaplarından ulaşabilirler. Bununla beraber daha detaylı informasyon almak isteyenler için Milka ile ilgili olan öteki yazışma numaralarını sizlere detaylı şekilde aktaralım:

 

Milka Mondelez Müşteri Hizmetleri Telefon  Numarası:

Tüketici Danışma Hattı: 0 800 261 99 11

 

Milka Mondelez E-Mail İletişim Adresi:

mondelezturkey@mdlz.com

 

Milka Mondelez Türkiye Genel Merkez Adresi:

Şehir Besin Maddeleri – Cumhuriyet Mah. 2253. Sokak no 11 Gebze Kocaeli

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ