Millenicom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 03 Eylül 2019
  • 312 kez görüntülendi.
Millenicom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Millenicom Hakkında

Telekom alanında Türkiye’de 2004 senesinde hizmete oluşturulan Millenicom bu alanda sayılı şirket arasına girerek başarıya yelken açtı. 2016 senesinde Almanya’nın en büyük enerji şirketlerinden önde gelen EWE AG tarafınca satın alındı. EWE AG grubun teknolojisi ve varlıklı internasyonal tecrübesiyle birleşen Millenicom süratli bir ivme yakalayarak yükselmeye devam etti. Bu tecrübeler doğrultusunda Millenicom, telekom ve yazışma hizmetleri alanında Türkiye’de uygun fiyata, kaliteli, avantajlı ve güvenilir bir hizmet sunmaya başladı.

Niçin Millenicom Tercih Edilmeli?

Günümüzde teknoloji hızla gelişmekte ve bu gelişmeyle beraber süratli bir dönüşüm gerçekleşmektedir. Gelişen teknolojiyle beraber kullananların gereksinimleri ve alışkanlıkları da değişikliğe uğramaktadır. Millenicom bu gelişen dünyada müşterinin talep etmiş olduğu ihtiyacı sunan, özel çözümler üreten bir şirket olarak hizmet vermektedir. Müşterilerin gereksinimlerine özel çözümlerle karşımıza çıkan Millenicom bu sayede müşteriler tarafınca çoğunlukla tercih edilmektedir.

Bireysel müşteriler için ADSL, VDSL ve FİBER alternatifleriyle beraber durağan(durgun) hat alanlarında hizmet vermekte olan Millenicom bununla beraber cazip fiyatlarla güncel kampanyalar yapmakta ve müşterilere kotasız web hizmeti sunmaktadır.

Kurumsal firmalar için web ve hat hizmetine ek olarak IP tabanlı, uygun fiyat aralıklarıyla bulut çözümler de sunmaktadır. Millenicom bulut santral ağı ile müşterilere hizmet verirken bu alanda Türkiye’de sayılı firmalardan biri haline gelmiştir.

Millenicom’un çağrı merkezi, müşteri hizmetleri telefon numarası ve WhatsApp destek hattı numarası bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden Millenicom ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilir, yaşamış olduğunuz teknik sorunları ileterek çözüme kavuşturabilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Millenicom hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Millenicom Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 333 0 333

Millenicom WhatsApp Destek Hattı
0539 333 0 333

Arama Terimleri: millenicom çağrı merkezi, millenicom yazışma, millenicom telefon numarası, millenicom bağlantı tel, millenicom müşteri hizmetleri, millenicom şikayetvar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ