Milli Eğitim Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 24 Mayıs 2019
  • 715 kez görüntülendi.
Milli Eğitim Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Milli Eğitim Bakanlığı, kısacası MEB 1920 senesinde kurulmuştur. Müessese amacı devlet adına ulusal eğitimin temellerini oluşturmak, ilkelere uygun halde eğitimi yönetmektir.

Milli Eğitim Bakanlığı’nca okul öncesi, ilk ve ortaokul, ortaöğretim (lise), etüt merkezi benzer biçimde örgün eğitim veren tüm kurumlar denetlenmektedir. Mustafa Kemal Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı olarak ülkedeki eğitimin tamamı Milli Eğitim Bakanlığı tarafınca yönetilip, denetlenmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın üç haneli bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Haftanın 7 gün 24 saati bu numarayla iletişime geçebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı’nca sunulan tüm hizmetler hakkında, eğitim-öğretim hakkında; talep, talep, düşünce ve şikayetlerinizi bu numara üstünden bildirebilirsiniz. Sizi dinleyecek çağrı merkezi temsilcisi uzman bir ekiptir. Sorununuza yada şikayetinize yanıt en geç 72 saat içinde size SMS, telefon, e-posta vasıtasıyla gelecektir.

Milli Eğitim Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
147

Arama Terimleri: meb yazışma detayları, meb telefon no, meb bağlantı tel, meb canlı destek, meb müşteri temsilcisi, meb yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ