Milyonluk Resim Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

  • 10 Haziran 2019
  • 58 kez görüntülendi.
Milyonluk Resim Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Milyonluk Resim, Temmuz 2017 yılından bu yana ekranlarda olan yarışma programıdır. Vizyonun sevilen adı Selçuk Yöntem tarafınca sunulan program; bir informasyon yarışmasıdır. Milyonluk Resim yarışmasının büyük ödülü tam 1 Milyon Türk Lirası’dır. Ek olarak izleyen seyircilere de yarışma şansı veren Milyonluk Resim bir takıma da interaktif program özelliği taşımaktadır.

Yarışmanın genel olarak tanımı şu şekildedir; yarışmacıya bir fotoğraf gösterilir ve bu resimle ilgili olan bir ekip sorular sorulur. Yarışmacı her bilmiş olduğu soruda para ağacında bir aşama sonrasına gider. Toplamda 12 suali da doğru yanıtlayan yarışmacı büyük ödülün kısaca 1 milyon TL’nin sahibi olmaktadır.

Milyonluk Resim programı ile bağlantı kurabileceğiniz bir telefon numarası yada Milyonluk Resim whatsapp hattı maalesef bulunmamaktadır. Sadece aşağıda bulunan müracaat formu bağlantısı vasıtasıyla yarışmacı olmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Milyonluk Resim Başvuru Formu

Arama Terimleri: milyonluk fotoğraf kontakt detayları, milyonluk fotoğraf telefon no, milyonluk fotoğraf bağlantı tel, milyonluk fotoğraf canlı destek, milyonluk fotoğraf müşteri temsilcisi, milyonluk fotoğraf yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ