MİMGAS Telefon Numarası – İletişim Bilgisi

  • 17 Nisan 2019
  • 722 kez görüntülendi.
MİMGAS Telefon Numarası – İletişim Bilgisi
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Sıralı otogaz sistemleri denince ilk akla gelen şirket olan Mimgas, sizlere daima en kaliteli ürünü ve en iyi hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firmadır. Bu müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi sebebiyle firmamız 2012 senesinde sıralı otogaz sistemleri alanında tüketici kalite ödülü kazanmıştır. Kullandığımız ve ürettiğimiz ürünlerin hepsi lüzumlu izinlere haizdir ve son aşama kalitelidir.

Siz kıymetli müşterilerimize 2000 yılından bu yana en kaliteli ürünleri sunmak ve sizleri ürünlerimiz mevzusunda tam olarak memnun edebilmek için işinde uzman ekip arkadaşlarımız ile beraber çalışmaktayız. Firmamız hem Türkiye standartlarına hem de internasyonal standartlara uygun olarak almış olduğu sertifikalar ile sizlere hizmet vermekte ve sizler için en kaliteli ürünleri üretmektedir. Yalnızca Türkiye’de değil internasyonal pazarda da oldukca kapsamlı bir bayi ağına haiz olan firmamız son teknoloji üretim ekipmanlarını kullanarak içinde bulunduğumuz otogaz sektöründe en yenilikçi firmalardan biri konumuna gelmiştir. Sizler için ürettiğimiz yüksek kaliteli ürünler yardımıyla yalnızca ülke çapında değil internasyonal düzeyde tanınan bir şirket haline gelen Mimgas, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutuyor ve AR-GE projeleri ile her daim sizlere iyi mi daha iyi hizmet sunabileceği kaygısı ile çalışıyor. Otogaz sistemleri mevzusunda ihtiyaç duyulan her türlü ekipmanı bulabileceğiniz Mimgas, kaliteli ürünleri, müşteri odaklı hizmeti ve ileri teknoloji ile yürüttüğü üretim faaliyetleri ile alanında önder firmalardan biridir.

Mimgas otogaz sistemlerine erişebilmek için www.mimgas.com internet sayfasını ziyaret edebilir, info@mimgas.com e-posta adresine mail atarak ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz bilgilere detaylı bir halde ulaşabilirsiniz. Siz müşterilerine Şerifali Mah. Bostancı Yolu Şehit Sok. No: 43 Ümraniye / İSTANBUL adresinde hizmet veren Mimgas’a bununla beraber 0216 499 09 52 numaralı telefon numarası ile de ulaşıp ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ