MOBİT Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 22 Mart 2019
  • 276 kez görüntülendi.
MOBİT Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

MOBİT Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bilişim sektöründe siz kıymetli müşterilerine en iyi ve en süratli hizmeti sunmak amacıyla kurulmuş olan Mobit Bilişim Elektronik ve Denetim Sistemleri Dış Tecim Anonim Şirketi, bu sektörde önde gelen firmalardan biridir. Pek oldukça tanınmış markanın Türkiye distribütörlüğünü yürüten Mobit Bilişim, otomatik tanıma ve veri toplama ürünleri mevzusunda oldukça çeşitli ürün ağına haizdir. Siz müşterilerimize sunduğumuz ürünler ve hizmetlere gerek yurt içinde gerekse de yurt haricinde destek ve servis güvencesi  sağlamaktayız. Ürünlerimiz yardımıyla üretimlerinizi hem oldukça iyi bir halde takip edebilir ve denetleyebilir bununla birlikte da bu işlemleri oldukça süratli ve tertipli bir halde yerine getirebilirsiniz.

Şirket olarak bilişim sektöründe çalışmaya başladığımız dönemden bu güne son olarak teknoloji ürünlerini siz kıymetli müşterilerimizle buluşturmayı ve müşterilerimize en kaliteli ve en güncel hizmeti sunmayı hedef haline getirdik. Mobit bilişim olarak tanınmış pek oldukça firmanın Türkiye temsilcisi olarak vazife yapmaktayız. Mobit Bilişim vasıtası ile satın aldığınız ürünlerin devamlı arkasındayız ve bu sebeple sizlere ürünlerimiz hakkında her türlü garantiyi sunarken bir taraftan da ürünü satıp bir kenara çekilmiyor ve satış sonrasında ürün ile ilgili eğitim faaliyetlerini yürütüyor ve ürünün arızalanan parçaları için yedek parça hizmeti de sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız ile siz de bir an ilkin tanışın ve işlerinizi düenli ve süratli bir halde yürütme fırsatı yakalayın.

 

Mobit Bilişim’e yetişebilmek için www.mobit.com.tr adresini ziyaret edebilir, web sitemizde yer edinen kontakt formunu doldurarak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında data alabilir ya da ürünlerimiz ile ilgili teknik destek almak için soracağınız herhangi bir mevzuda bizlere 0212 482 44 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Firmamız ile mail yöntemiyle kontakt oluşturmak için ise kontakt@mobit.com.tr e-posta adresimize mail gönderebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ