ModaCruz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 23 Eylül 2019
  • 312 kez görüntülendi.
ModaCruz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
ModaCruz

Kullanmadığınız elbiselerinizi satarak kazanç sağlamak istediğinizde dolabınızda bulunan ikinci el ürünleri satışa sunabileceğiniz bir sitedir. Dış giyim, elbise, ceket, etek, aksesuar, çanta, ayakkabı benzer biçimde birbirinden değişik kategori seçenekleri üstünden satışa sunulan ürün seçenekleri yardımıyla kullandığınız ve ikinci el olan ürünlerinizin satılmasını sağlamaktadır. Site üstünden satış yapmak isteyenler ilk olarak siteye üye olabilirler. Lüzumlu bilgilerin girilmesinin arkasından tamamlanacak olan üyelik işlemleri yardımıyla kullanıcı bilgileriniz ile siteye erişim sağlayarak istediğiniz ürünleri yükleyebilirsiniz. Ürünler hakkında belirlenecek olan fiyat, marka ve ürün bilgileri ürünü satın almak isteyenlerin detaylı data almasını sağlamaktadır.

Dolabınızda bulunan eşyaları kullanmadığınız durumda site üstünden satışa sunabilirsiniz. Bilhassa sitede oldukca sayıda değişik meşhur ismin dolabındaki ürün seçenekleri de yer verilmiştir. İstenilen her markanın ürününü satışa sunabileceği şekilde hizmet verilmektedir. Site üstünden ürünlerini satışa sunmak isteyenler kullanmış oldukları her giyim seçeneğini görsel içerikler ile beraber yükleyerek belirlemiş oldukları fiyat seçeneği üstünden satabilirler. Aynı kullanıcıları gereksinim duydukları her durumda daha çok ürün seçeneğini site yükleyebilirler. 7/24 satış desteği hizmeti sağlanmaktadır. Bu sayede oluşabilecek her türlü durumda destek hizmeti almak isteyenler yapacakları talepler yardımıyla ustalaşmış yardım alabilirler.

Satış yapmak isteyenler dolaplarını oluşturarak bu şekilde istedikleri ürünleri belirlemiş oldukları fiyatlar ile satışa sunabilirler. Dolabınızda yer edinen ürün seçenekleri her geçen gün arttırarak daha çok ürünü pazarlayabilirsiniz. İkinci elbise, giyim alım ve satım sitesi olarak hizmet vermektedir. Satın alma işlemi yapmak isteyenler ikinci el ürün seçenekleri içinde yapacakları tercihler yardımıyla verecekleri sipariş ile güvenli alışveriş imkanı elde edebilirler. İkinci el giysilerini satmak isteyenler ile daha uygun fiyat seçenekleri üstünden giyim satın almak isteyenlerin buluşmuş olduğu bir sitedir.

ModaCruz çağrı merkezi yazışma müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numarasından ModaCruz ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ek olarak yorumları kısmından ModaCruz ile alakalı düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

ModaCruz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 236 36 10

ModaCruz Mail Adresi
destek@modacruz.com

Arama Terimleri: modacruz çağrı merkezi, modacruz yazışma, modacruz müşteri hizmetleri, modacruz müşteri hizmetleri numarası, modacruz telefon numarası, modacruz bağlantı tel, modacruz yakınma, modacruz yakınma var, modacruz mail adresi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ