Monster Notebook Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 11 Eylül 2019
  • 557 kez görüntülendi.
Monster Notebook Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Monster Notebook, 2000 senesinde kurulmuş olan tamamen Türk dizüstü bilgisayar firmasıdır. Monster’in ürettiği dizüstü bilgisayarlar yüksek performans sunan bilgisayarlardır. Bu bilgisayarlara oyuncu notebook’u da denilmektedir. Monster’in Türkçe karşılığı canavar anlamına gelmektedir. Performans açısından ses getirmiş bir üreticidir.

Monster, ürettiği dizüstü bilgisayarları genel olarak iki kategoriye ayırmaktadır. Bu kategoriler; oyuncu serisi ve iş istasyonları serisidir. Dünya’nın en tanınan ve en kaliteli bilgisayar bileşen üreticileriyle ortak çalışan Monster’in bazı anlaşmalı çalmış olduğu firmalar şunlardır; Intel, Seagate, Kingston, Microsoft ve Nvidia. Sunmuş olduğu yüksek performansa gore piyasadaki öteki dizüstü bilgisayarlara gore tutarları açısından iktisat dostudur.

Monster’in 444’lü bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle Monster’in web sitesinden yaptığınız siparişler hakkında tüm bilgilere haiz olabilir, ürünler hakkında detaylı informasyon alabilir, Monster mağazasını öğrenebilir; talep, soru, tavsiye ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Monster Notebook Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 26 04

Arama Terimleri: monster notebook kontakt detayları, monster notebook telefon no, monster notebook bağlantı tel, monster notebook canlı destek, monster notebook müşteri temsilcisi, monster notebook yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ