Mosmoda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 23 Eylül 2019
  • 246 kez görüntülendi.
Mosmoda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Mosmoda dünyaca meşhur markaların ürünlerinin satışının yapıldığı bir alışveriş platformudur. Mosmoda mağazacılık serüvenine Los Angeles’te başlayarak kısa zamanda oldukca yol katederek dünya markası haline gelmiştir. Ek olarak 2010 yılından itibaren mosmoda.com ile siz kıymetli müşterileriyle buluşmaya devam etmektedir. Birbirinden uygun ve güzel kampanyalarla dünyaca meşhur 400’den fazla markanın ürünlerini sizlerle buluşturmaktadır.

Mosmoda’nın Los Angeles’teki merkezinin yanında Türkiye’de dağıtım merkezi ve KKTC’de finans merkezi de bulunmaktadır. Bütçesini her geçen gün arttıran Mosmoda lüks kullanımda Türkiye’nin en iyi alışveriş platformlarından biri haline gelmiştir. Çözüme odaklı emek vermeyi ve müşteri memnuniyetini devamlı ön planda tutmaya çalışan Mosmoda dünyanın 34 değişik ülkesine paket teslimi yaparak büyük bir başarıya imza atmıştır. Bir oldukca meşhur markanın ürünlerinin müşterilerle buluşmuş olduğu Mosmoda’da kozmetik, giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar kategorilerinde adam ve bayanlara yönelik ürün satışı yapılmaktadır.

Mosmoda her geçen gün başarısını arttırarak hedeflerine bir adım daha yaklaşmaktadır. Bu tarz şeyleri yaparken kaliteli ürün satışına ehemmiyet vererek en kaliteli ürünleri müşterilerle buluşturmaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı emek verme prensibiyle müşterilerine hizmet vermeye devam eden Mosmoda her geçen gün marka kıymetini yükselterek tecim hayatına devam etmektedir.

Mosmoda çağrı merkezi yazışma müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Fakat Mosmoda müşteri hizmetleriyle iletişime geçebileceğiniz yazışma formu ve mail adresi bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden Mosmoda müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Mosmoda hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Mosmoda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
iletişim formu

Mosmoda Mail Adresi
destek@mosmoda.com

Arama Terimleri: mosmoda çağrı merkezi, mosmoda yazışma, mosmoda bağlantı tel, mosmoda telefon numarası, mosmoda müşteri hizmetleri, mosmoda mail adresi, mosmoda yakınma hattı, mosmoda yakınma var, mosmoda üyelik iptal etme, mosmoda yazışma formu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ