Motorola Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 03 Eylül 2019
  • 425 kez görüntülendi.
Motorola Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Günümüzde nerede ise her anımızda akıllı telefonlar elimizde bulunmakta. Fotoğraf çekerken, müzik dinlerken, arkadaşlarımızla görüşürken, maillerimizi denetim ederken, tecim yaparken ve bunun şeklinde bir oldukça işlemlerimizde akıllı cep telefonları bizlere destek olmakta. Akıllı cep telefonları son haline gelene kadar bir oldukça aşama kaydetti. Bir oldukça şirket akıllı telefonların buluş edilmesi için değişik alanlarda ön ayak oldu. Kimi ilk telefonu iletti, kimi ilk baz istasyonunu kimi ise ilk mobil yazışma ağını. Asla kuşkusuz bu alanda en oldukça alın teri döken firmalardan biri de Motorola.

Motorola mobil yazışma endüstrisinin temellerini atan firmadır. Mobil ile ilgili nerede ise her şeyin ilk çıkışında Motorola’nın imzası vardır. İlk cep telefonu, ilk baz istasyonu ve bir oldukça mobil yazışma teknolojisi ilk olarak Motorola tarafınca bizlere tanıtıldı. Akıllı telefon dönemine geçildiğinde Motorola bir süre suskun kalmasına karşın öncü ruhu ve köklü geçmişi yardımıyla Android işletim sistemli akıllı telefon üretimine başladı. Bununla birlikte akıllı telefon üretimini ABD’ye geri getirerek insanların kendi telefon tasarımlarını kişiselleştirmesi yolunda öncü şirket oldu.

80 yıldan fazla zamandır teknoloji üreten, tecrübeli mühendislere haiz olan, son teknoloji üretim tesislerine haiz olan Motorola pazarını her geçen gün geliştirme yolunda güvenli adımlarla ilerlemektedir. Bilhassa Lenovo’nun Motorola’yı satın almasının arkasından akıllı telefon alanına süratli bir giriş yaparak Moto Z ve Z Force şeklinde iddialı telefon modelleri üretti. Motorola’nın sağlam geçmiş ve informasyon tecrübesinin Lenovo’nun yenilikçi girişimci ruhuyla buluşması bizleri kısa sürede yeni ve kaliteli akıllı telefonlar görebileceğimiz mevzusunda heyecanlandırdı.

Motorola’nın akıllı telefonlar için çağrı merkezi, yazışma, müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu yazışma bilgisinden Motorola ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz teknik problemler mevzusunda yardım alabilir, talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Motorola hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Motorola Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 912 01 34

Arama Terimleri: motorola çağrı merkezi, motorola yazışma, motorola müşteri hizmetleri, motorola bağlantı tel, motorola yakınma hattı, motorola şikayetvar, motorola türkiye müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ