Mustafa Karataş Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

  • 14 Haziran 2019
  • 44 kez görüntülendi.
Mustafa Karataş Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Dini programlardan malum programlardan biris de Profesör Hekim Mustafa Karataş’ın sunmuş olduğu programdır. Mustafa Karataş, 2004 yılından bu yana sunmuş olduğu dini programlarla ekranlarda izleyenleri ile buluşmaktadır. Birçok sabah kuşağındaki programa konuk olan Mustafa Karataş, her cuma sabahı Kanal D ekranlarında Zahide Yetiş ile program sunmaktadır.

2017 yılı ramazan ayında ise Kanal D ekranlarında ramazan süresince her gün saat 12.45’te ve sahur öncesi saat 02.00’de programlar yapmaktadır. Kıymetli ilahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Karataş, verdiği mühim dini bilgiler, dualar, tavsiyeler ile birçok müslümanı bilinçlendirip bazı mevzulara açıklık getirmekte; Kur’an-ı Kerim’den ve hadis-i şeriflerden alıntılar yaparak tüm toplumu bilgilendirmektedir. Ek olarak hem stüdyoda bulunan konukların ve telefon üstünden ulaşan seyiricilerin sorularını yanıtlamaktadır.

Mustafa Karataş’ın Mustafa Karataş’la Paylaşmak Güzeldir ve Sahur Vakti programına bağlanıp soru sorabilmeniz ve yazışma kurabilmeniz için 0212’li bir yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara vasıtasıyla kıymetli hocamıza sorularınızı sorabilir, detaylı bir yanıt alabilirsiniz.

Mustafa Karataş’la Sahur Vakti İletişim Telefon Numarası
0212 702 87 87

Mustafa Karataş’la Sahur Vakti Whatsapp  İletişim Telefon Numarası
0530 050 04 14

Mustafa Karataş’la Paylaşmak Güzeldir İletişim Telefon Numarası
0212 702 87 87

Mustafa Karataş’la Paylaşmak Güzeldir Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0530 050 04 14

Arama Terimleri: mustafa karataş yazışma detayları, mustafa karataş telefon no, mustafa karataş bağlantı tel, mustafa karataş canlı destek, mustafa karataş müşteri temsilcisi, mustafa karataş yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ