Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Telefon Numaralarına Direk Bağlanma

  • 12 Mart 2018
  • 1.181 kez görüntülendi.
Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Telefon Numaralarına Direk Bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Direk bağlanma artık sizin için bir seçenek değil ihtiyaç olacak.

Çoğumuz bir sebepten dolayı şikâyet, destek vb. bir çok kurum ve kuruluşun müşteri hizmetlerini, çağrı merkezlerini arayıp uzun sürelerle müşteri temsilcisine bağlanmak için bekleriz. Birçoğunda sesli yanıt sistemi vardır ve sizi menüler vasıtasıyla, telefon tuşlarını kullandırarak ilgili bölümlere yönlendirir.

Bazı işlemler sesli yanıt sistemi ile yapılırken bazıları sonunda operatöre bağlanır. Nitekim her iki durumda da menüleri tek tek dinlemek zorunda kalırsınız. Bu sırada hem menüleri dinlerken zaman harcarsınız, hem de istediğiniz bölümü bulamamaktan dolayı sinirlenip deliye dönersiniz. Şikâyetiniz devam etmekte fakat çoğu seferde istediğiniz bölümü bulamazsınız, operatöre bağlanıp sorununuzu anlatıp ilgili bölüme bağlanmakta bulursunuz çareyi. Tabi bu arada hiç farkında olmadan dakikalarca hatta kalmış olursunuz. İşte burada sitemiz sizi bu durumdan kurtarıyor.

www.musteritemsilcisi.org  ile kurum veya kuruluşu aramadan önce sitemizden kurum veya kuruluşun sesli yanıt sistemi menüsüne bakıp, bağlanmak istediğiniz bölümü bulup, hangi tuşlara sırayla basacağınıza bakarsınız ve hiç bir menüyü dinlemek zorunda kalmadan en kısa sürede istediğiniz bölüme ulaşırsınız.

Mesela Bankalardan  Akbank Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Direk Bağlanma veya farklı bir banka halk bank direkbağlanma  telefon şirketlerinden Avea Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Direk Bağlanma  imkanı bulabilirsiniz.

musteritemsilcisi.org kullandıktan sonra, artık, sesli yanıt sistemi menüsüne bakmadan arama yapmayacaksınız.

Site Adresi: www.musteritemsilcisi.org

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ