Mynet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 26 Eylül 2019
  • 483 kez görüntülendi.
Mynet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Mynet, ülkemizdeki ilk yerli ve Türkçe hizmet veren web sitedir.  1999 senesinde kurulmuş olup 2014 yılı sonu itibari ile 15,8 milyon web kullanıcısına etken bir halde hizmet verdi. Mynet Türkiye’nin en büyük web platformlarından ve dünyanın en fazla ziyaret edilen dört yüz web firmasından birisi. Mynet, web kullanıcılarının birçok hizmeti aynı yerde bulabileceği ve kullanabileceği bir hizmet sunan web platformudur. Bunun için birçok servisle(Haber, Finans, Spor, Otomobil, Oyun, Magazin, Hanım, Beyaz perde, Feşmekan, Trend, Mynet TV ve aynı) web kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Sektöre yabancı ve flash oyunlarla giriş meydana getiren şirket, zaman içinde iki yada daha çok kişinin oynayabildiği çevrimiçi Okey, Tavla, Pişti benzer biçimde oyunlara yöneldi. Yerli oyun yapımcısı Sobee tarafınca geliştirilen Futbol Menajer ve üç boyutlu Semih Saygıner’le Bilardo Magic oyunlarını 2004 senesinde yayımladı. Gene fazlaca yönlü bu firmaya ilişik,  ilk Türk devasa çevrimiçi rol yapma oyunu sıfatını taşıyan İstanbul Kıyamet Vakti adlı oyunun,  dağıtımcılığı başarıya ulaşmış bir halde gerçekleştirildi. Firmanın kataloğunda yer edinen oyunların birçoğu Mynet üstünden Türkçe açıklamaları ile beraber yayımlandı. Kullanıcılarına eğitimden eğlenceye birçok varlıklı video içerikleri sunmayı hedefleyen Mynet, Mynet TV servislerine 2013 yılı içinde satın almış olduğu Nasil.tv ve vidobu.com’u u da ilave ederek video segmentindeki başarısını ve erişimini arttırdı. Ödül olarak Webrazzi 2013 Ödüllerinde “Mynet Çanak Okey” Senenin Mobil Oyunu seçildi. Böylelikle Mynet bir web platformu olarak başarısını bir kez daha kanıtladı.

Mynet’in telefon, adres ve mail detayları bulunmaktadır. Ek olarak Mynet sitesi üstünde kullanıcı yazışma formu bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden firmayla irtibata geçerek talep, düşünce ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Mynet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mynet Adresi
Reşitpaşa Mahallesi Katar Cad. Arı Teknokent 2 Sit. No:4/2/601 SARIYER Bina Kodu: 20086966 ISTANBUL

Mynet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 328 15 15

Mynet E-mail Adresi
info@mynet.com

Mynet Kullanıcı İletişim Formu
Form

Arama Terimleri: Mynet yazışma detayları, Mynet telefon numarası, Mynet bağlantı tel, Mynet canlı destek, Mynet müşteri temsilcisi, Mynet yakınma hattı, Mynet tüketici ilişkileri danışma hattı, Mynet yazışma, Mynet çağrı merkezi, Mynet kullanıcı yazışma formu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ