Ne Seninle Ne Sensiz Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

  • 09 Haziran 2019
  • 40 kez görüntülendi.
Ne Seninle Ne Sensiz Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Ne Seninle Ne Sensiz programıı, 2017 yılının Temmuz ayından beri FOX TV ekranlarında olan bir reality show programıdır. Gündüz kuşağının olmazsa olmaz programlarından birisi olan ve kısa süre içinde birçok seyirci kitlesine haiz olan programda işinde usta ve bilgili psikologlar, aile terapistleri konuk olmaktadır. Ne Seninle Ne Sensiz programı haftaiçi her günsaat 16.30’da FOX TV ekranlarında izleyenleriyle buluşmaktadır.

Ne Seninle Ne Sensiz programının genel olarak konsepti şöyledir; birliktelikleri sallantıda olan, eşi ile bir ekip problemler yaşayan ve bu sorunları çözmek isteyen eşler programa müracaat yapmış olup katılmakta; program vasıtasıyla iki şahıs içinde orta yol bulunup; evliliklerindeki huzurun geri gelmesi için tavsiyeler verilmektedir. Evlilik sorunlarının detaylıca incelenmiş olduğu programda meşhur aile terapisti çiftlere destek olmaktadır.

Ne Seninle Ne Sensiz programının herhangi herhangi bir Ne Seninle Ne Sensiz müracaat numarası yada Ne Seninle Ne Sensiz whatsapp kontakt telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Sadece aşağıda bulunan müracaat formu bağlantısı vasıtasıyla kolayca programa müracaat yapabilirsiniz.

Arama Terimleri: ne seninle ne sensiz kontakt detayları, ne seninle ne sensiz telefon no, ne seninle ne sensiz bağlantı tel, ne seninle ne sensiz canlı destek, ne seninle ne sensiz müşteri temsilcisi, ne seninle ne sensiz yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ