Necmettin Nursaçan ile İftar Saati İletişim Numarası 2018

  • 17 Mayıs 2018
  • 1.110 kez görüntülendi.
Necmettin Nursaçan ile İftar Saati İletişim Numarası 2018
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Necmettin Nursaçan ile İftar Saati İletişim Numarası 2018

On bir ayın sultanının gelmesiyle beraber, bilgili din insanlarımız yine bizi ekranların başından karşılıyor ve ramazan ayı boyunca bizleri asla yalnız bırakmıyor. Hem iftar, hem de sahur programlarıyla karşımıza çıkan insanlarımız, gerek stüdyodaki gerekse ekran başındaki insanlarımızın sorularını yanıtlayarak bize gerekli ve doğru bilgiler aşılıyorlar.

Her sene olduğu gibi yine bizleri Kanal 7 ekranlarından karşılayan Necmettin Nursaçan, iftar programıyla güzel sohbet ortamları oluşturuyor, stüdyosundaki ve ekran başındaki sevenlerinin sorularını da gayret içerisinde yanıtlıyor.

Necmettin Nursaçan ile İftar Saati, ramazan ayı boyunca her akşam saat 19:00’da Kanal 7 ekranlarından bizleri karşılıyor. Sizin de aklınıza takılan sorunuz varsa ve ekran başından sorunuzun yanıtını bulmak istiyorsanız 0212 300 04 04 – 300 06 06 numaralı hattı çevirerek Necmettin Nursaçan ile iletişime geçebilirsiniz.

Programı aramaya imkanınız yoksa 0538 261 26 77 numaralı hattı rehberinize kaydederek WhatsApp üzerinden de iletişim kurabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ