Nihat Hatipoğlu Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

  • 14 Haziran 2019
  • 39 kez görüntülendi.
Nihat Hatipoğlu Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Televizyonlarımızda dini program dendiğinde akla ilk gelen isim Nihat Hatipoğlu’dur. Nihat Hatipoğlu, profesör bir ilahiyatçıdır. 2004 yılından bu yana çeşitli kanallarda program sunmuştur. 2011 yılından bu yana Atv ekranlarında izleyenleri ile buluşmaktadır. Cuma geceleri, kandil geceleri, sahur öncesi ve iftar öncesi yapmış olduğu programlarla dini mevzulara değinmekte, özel ve daha ilkin asla duymadığınız duaları siz kıymetli izleyenlerine ve tüm müslüman alemine bildirmektedir.

Nihat Hatipoğlu, ramazan süresince Sultanahmet Meydanı’ndan naklen gösterilen iftar ve sahur öncesi programı ile evlerinize konuk olmaktadır. Nahit Hatipoğlu iftar öncesi yayını 19.45’te başlamakta, sahur öncesi programı ise gece 01.15’de yayınlanmaktadır. Nihat Hatipoğlu programda verdiği yararlı ve mühim dini bilgilerin yanı sıra stüdyoda bulunan ve ekran başındaki seyircilerin sorularını da yanıtlamaktadır.

Nihat Hatipoğlu ile iletişime geçmek, sorularınızı sormak için yazışma telefon numarası ve Whatsapp görüntülü ileti ve soru hattı yazışma numarası bulunmaktadır. Bu numaralar vasıtasıyla sorunuzu Nihat Hatipoğlu’na bildirebilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu İletişim Telefon Numarası
0554 888 61 08

Nihat Hatipoğlu Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0554 888 61 08

Arama Terimleri: nihat hatipoğlu yazışma detayları, nihat hatipoğlu telefon no, nihat hatipoğlu bağlantı tel, nihat hatipoğlu canlı destek, nihat hatipoğlu müşteri temsilcisi, nihat hatipoğlu yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ