Ninja Warrior Türkiye Başvuru İletişim Telefon Numarası

  • 08 Haziran 2019
  • 55 kez görüntülendi.
Ninja Warrior Türkiye Başvuru İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Ninja Warrior Türkiye TV8 ekranlarında seyircilerle buluşuyor. Adrenalin yüklü Ninja Warrior Türkiye yarışmasında güç, denge ve çeviklik yarışmanın eğer olmazsa olmazı. Çoğu zaman ustalaşmış ve amatör yarışmacıların katılmış olduğu yarışmada tek hedef sıkıntılı parkurları en iyi dereceyle tamamlayıp ninja ünvanını almak.

Ninja Warrior Türkiye’nin ilk etabında yarışmayı en süratli şekilde tamamlayan 8 yarışmacı ikinci etaba katılıyor. İkinci etapta ise en süratli 3 yarışmacı yarı finalde yarışmaya hak kazanıyor. Son etap olarak da 3 yarışmacıdan en iyi 2 yarışmacı büyük finale kalıyor ve final turunda en iyi olmak için yarışıyor. Yarışmada başarı göstermiş olabilmek için hırs, güç, denge, atiklik benzer biçimde unsurlara orantılı olarak haiz olmanız gerekmekte. Oldukça kuvvetli olup hantal olanlar parkurlarda başarısız olmaktayken atik olup yeterince kuvvetli olmayanlar halat ya da ağ etabında çoğu zaman başarısız olmaktalar. Başarısızlık sonucu başa gelebilecek en büyük mesele ise yarışma tabiri ile kurbağalı dereyi boylamak. Yarışmayı keyifli kılan  en mühim unsur ise Hopdedik Ayhan ve Hayri abinin stand up tarzındaki yorumları.

Ninja Warrior Türkiye yarışmasına müracaat yapabilmeniz için müracaat formunu eksiksiz şekilde doldurmanız gerekmekte. Başvuru formundan sonrasında eleme aşamasında kafi görünürseniz yarışmaya katılmaya hak kazanmaktasınız. Başvuru formuna üstünden ulaşarak yarışmaya müracaat yapabilirsiniz.

Ninja Warrior Türkiye Başvuru İletişim Telefon Numarası

Başvuru Formu

Arama Terimleri: Ninja Warrior Türkiye, Ninja Warrior Türkiye tv8, Ninja Warrior Türkiye yazışma, Ninja Warrior Türkiye whatsapp, Ninja Warrior Türkiye telefon numarası, Ninja Warrior Türkiye Bbaşvuru, Ninja Warrior Türkiye müracaat formu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ