Nivea Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

  • 11 Nisan 2019
  • 345 kez görüntülendi.
Nivea Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Nivea markası, Alman menşeili olan cilt bakımı, güzellik ürünleri, krem, traş losyonu, traş köpüğü ve birçok kozmetik ürünün üretimini icra eden dünyaca meşhur kozmetik markasıdır. Bilhassa devletimizde tanınması yurtdışında yaşayan gurbetçilerin getirmiş olduğu kremler yardımıyla başlamış olan bu marka, hem Türkiye ‘de hem de dünyada kozmetik sektörünün en önde gelen markalarından biri konumundadır. Genel merkezi Almaya ‘nın Hamburg şehrinde olan Nivea, Alman Beiersdorf firmasına bağlıdır. NIVEA, NIVEA MEN, NIVEA Baby ve 8×4 markalarının tamamı Nivea çatısı altında üretilen markalardır.

Nivea Türkiye merkez ofisi toplam 95 çalışanıyla hizmet verirken, Nivea markası ürünleri binlerce değişik dükkanda kullanıcılarını bekliyor. 13o yıldan uzun süredir hizmet veren Nivea, cilt bakım alanında dünyanın en mühim firmalarından biri konumundadır. Çağdaş cilt bakım ürünlerinin ilk uygulayıcısı olarak kabul edilen Nivea, devamlı olarak cilt bakımının daha çağdaş ve daha gelişmiş olmasını amaçlayıp, bu amaç doğrultusunda çalışmalarına devam etmeyi misyon edinmiştir. Toplumsal duyarlılık çerçevesinde devamlı tüketicilerin çağrılarına kulak vermeyi amaçlayan şirket, uzun bir süre daha dünyanın en büyük kozmetik firmalarından biri olmaya devam edecek şeklinde görünüyor.

Dünyada nerede ise tüm ülkelerde (200 ‘den fazla ülkede) bulunan Nivea, küresel bir cilt bakım ürünleri markasıdır. Almanya ‘dan çıkmış olmasına karşın tüm dünyada kullanılan ürünlere imza atmaktadır. Temel amaç olarak büyümekte olan pazarlarda varlığını arttırmayı hedefleyen şirket, Çin, Rusya ve Brezilya şeklinde gelişmekte olan büyük ülkelerde yoğun şekilde gelişme faaliyetlerine devam etmektedir. Devamlı araştırma ve geliştirme çalışmalarına ehemmiyet veren şirket, bu doğrultuda kozmetik sektörünün gelişmesini ana amaç olarak belirlemiş vaziyette. Elbet bu denli fazla ürün çeşidi sunan ve bu denli popüler bir markanın müşteri hizmetleri numarası da insanoğlu tarafınca merak edilmektedir. Nivea müşteri hizmetleri kontakt numarası ve Nivea Türkiye ile ilgili kontakt detayları:

 

Nivea Türkiye Müşteri Hizmetleri

Telefon: +90 (212) 349 16 00-01

Nivea Türkiye Fax Numarası

Faks: +90 (212) 349 16 58

Nivea Türkiye Genel Merkez Ofisi

NIVEA Beiersdorf Etiler Mh. Cengiz Topel Cd. No:39 -1 Beşiktaş İstanbul

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ