Nokia Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası İletişim Bilgileri

  • 20 Mart 2018
  • 320 kez görüntülendi.
Nokia Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası İletişim Bilgileri
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Sanayileşmiş bir ekonomiye sahip olan Finlandiya’nın 1965’de kurulmuş bir şirketidir Nokia. İşlem ve istihdam hacmi ele alındığında Finlandiya’nın en büyük şirketi olarak dikkat çeker. Firma herkesin tahmin ettiği ve bildiğinin aksine başlangıçta aslında bir kağıt fabrikası olarak kurulmuştu. Kuruluşunun ardından 2 yıl sonra tomruk ve ayakkabı üretmeye de başlayan firmanın teknolojiyle tanışması oldukça geç olmuştur. 1979 yılına gelindiğinde Salora isminde bir televizyon üreticisiyle yaptıkları çalışmayla telefon sektörüne ilk adımını atmıştır.

Mobira Talkman ismiyle ilk taşınabilir telefonunu 1984 yılında satışa çıkarmıştır. Bu tarihten itibaren oldukça hızlı bir yükseliş yakalayarak tarihte herkesin bildiği bazı modellerin üretimini gerçekleştirmiştir. Akıllı telefon piyasasının genişlemesine ayak uyduramayan, akıllı telefon sektörüne geç giriş yapan firma buna rağmen hızlı bir şekilde piyasaya tutunmayı başarmıştır.

Nokia’nın Türkiye için bir müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Bunun yerine İstanbul ve Ankara olmak üzere 2 adet ofisi yer almaktadır. Nokia Türkiye sitesini ziyaret ederek ofislerin adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. aziz suzenli dedi ki:

    ya benim tlfonum serviste rehin kaldi ulaşacak biri ni bulamiyorum .suan tlfonum yok .pazartesi mahkemeye verecem

BİR YORUM YAZ