NUDOOR Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 21 Mart 2019
  • 414 kez görüntülendi.
NUDOOR Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

NUDOOR Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1997 senesinde mobilya sanayiinde ülkemiz için üretim yapmak için çıkmış olduğu bu yolda bugün Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olmanın yanı sıra dünyada en fazlaca tanınan firmalarından kabul edilen Nudoor, mutfak mobilyalarına getirmiş olduğu yaratıcı ve yenilikçi çözümleri ile oldukça sevilmekte ve takdir edilmektedir. Ülkemiz için üretim yapmanın yanında yabancı ülkelere de büyük çapta ihracat gerçekleştiren Nudoor, internasyonal piyasada ülkemizin adını gururla duyurmuş ve ülkemizin ihracat gelirlerine olan pozitif katkısı ile de büyük bir saygınlık kazanmıştır. Dünyada alanındaki en mühim firmalardan biri olarak gösterilen şirket devamlı en iyiyi en iyi şekilde üretme gayretiyle devamlı olarak kendini geliştirmiş ve yenilemiştir.

Bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarının her biri işlerinde son aşama data ve ustalaşmış olan Nudoor, hem de yenilikçi çözümleri ile de sektörde oldukça takdir toplamaktadır. Üretimlerinde hızla gelişen teknolojinin imkanlarını sonuna kadar kullanan şirket, en yeni teknolojik gelişimleri her daim takip etmiş ve üretim faaliyetlerinde bu teknolojiyi kullanarak hem daha kaliteli hem de daha süratli üretim halletmeye adım atmıştır. Kendi alanında dünya devi olan pek fazlaca şirket ile ortak işbirlikleri yaparak kendini devamlı geliştirmiş ve hala daha geliştirmeye devam etmektedir. Nudoor üretimlerini gerçekleştirirken devamlı doğayı bizlerin korumasına muhtaç bir çocuk benzer biçimde görmüş olduğu için üretimlerinde devamlı doğaya büyük bir saygı göstermiş ve çevre kirliliğine sebep olmamak için büyük bir duyarlılık göstermiştir.

1997 senesinde çıktığımız bu kutlu seyahat hakkında daha detaylı data almak ya da ürünlerimiz ile alakalı tüm bilgileri en ince ayrıntısına kadar araştırıp öğrenmek için sizleri www.nu-door.com.tr web sitemize bekliyoruz. Bizlere ulaşmak için web sitemizde yer edinen kontakt formunu doldurabilir ya da bizleri 444 25 03 numaralı telefonumuzdan arayarak firmamız hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ