O Ses Türkiye Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

  • 13 Haziran 2019
  • 1.054 kez görüntülendi.
O Ses Türkiye Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
O Ses Türkiye, 2011 yılından bu yana ekranlarda olan, ülkemizin en popüler müzik yarışmasıdır. Yapımcılığını Acun Medya yapmakta, sunuculuğunu ise Acun Ilıcalı yapmaktadır.

O Ses Türkiye’de yarışmacılar eleme turunda kendi belirledikleri şarkıyı jüri karşısında söyler yarışmacıyı beğenen jüri üyesi butona basarak yarışmacıyı takımlarına istemiş olurlar, birden fazla jüri yarışmacıyı takımına isterse hangi jüriyi seçeceğine yarışmacı karar verir. İlk turun peşinden 2.tura geçilir bu turda da jüri üyeleri kendi grubundaki daha düşük görmüş olduğu yarışmacıları eler ve bir sonraki turlara geçilir. Yarışmanın şampiyonuna özel albüm çıkartılır ve 500.000 TL para ödülü verilmektedir.

O Ses Türkiye’nin ulaşabileceğiniz herhangi bir telefon numarası yada O Ses Türkiye Whatsapp numarası benzer biçimde bir bağlantı numarası maalesef bulunmamaktadır. Sadece aşağıda belirttiğimiz bağlantı vesilesiyle O Ses Türkiye’ye düzgüsel müracaat formu yada videolu şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

O Ses Türkiye Başvuru Formu

O Ses Türkiye Telefon Numarası Çağrı Merkezi İletişim
0212 331 81 00

Arama Terimleri: o ses türkiye kontakt detayları, o ses türkiye telefon no, o ses türkiye bağlantı tel, o ses türkiye canlı destek, o ses türkiye müşteri temsilcisi, o ses türkiye yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ