OEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 19 Mayıs 2019
  • 94 kez görüntülendi.
OEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

OEDAŞ, şu demek oluyor ki Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. 2010 senesinde tamamen özelleştirilerek Dedeli Yatırım İnşaat Taahhüt Elektrik Dağıtım Endüstri Tecim A.Ş.’ye devredilmiştir. Firmanın merkezi Eskişehir’dedir. Osmangazı Elektrik Dağıtım A.Ş. Afyonkarahisar, Uşak, Eskişehir, Kütahya ve Bilecik illerine parekende olarak elektrik dağıtım ve satışını gerçekleştirmektedir.

Firmanın genel amacı verilen hizmetin piyasa şartlarına nazaran en kaliteli hale getimek, sürekliliğini sağlamak ve ekonomik açıdan her bütçeye uygun hale getirmektir.

OEDAŞ’ın üç haneli bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bunun haricinde öteki illerden arayanlar için 0222’li bir çağrı merkezi telefon numarası da vardır. Bu numaralar vesilesiyle; arıza ve kesinti bildirimleri, sokak aydınlatmaları hakkında problemlerin bildirimlerini, elektrik faturanız hakkında detaylı informasyon ve itiraz, abonelik durumunuzla ilgili tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

OEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
186
0222 211 60 00

Arama Terimleri: oedaş kontakt detayları, oedaş telefon no, oedaş bağlantı tel, oedaş canlı destek, oedaş müşteri temsilcisi, oedaş yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ