Okisan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 30 Haziran 2019
  • 34 kez görüntülendi.
Okisan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Okisan şu demek oluyor ki OKİSAN GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ A.Ş, İstanbul merkezli olarak 1986 senesinde kurulmuştur. Okisan genel olarak bir güvenlik şirketidir. Şirket 1993 yılından bu yana bir tek güvenlik sektöründe hizmet vermekte olup, birçok şahıs tarafınca tercih edilmektedir. Okisan’ın müşteri memnuniyeti oldukça fazladır.

Okisan’ın müşterilerine sunmuş olduğu hizmet ve ürünleri şu şekildedir; Network Ürünleri, HDCVI Ürünler, Lazer – Termal Ürünler, Ex-Proof Ürünler, Mobil Ürünler, Akıllı Binalar, Fiber Optik Sistemler, Aksesuarlar, Ekran ve Videowall, Öteki Ürünler, Trafik Çözümleri, Yönetim Merkezi, Yazılım.

Okisan’ın 444’lü bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla Okisan ürünleri hakkında detaylı informasyon alabilir, Okisan ürünleri hakkında teknik destek alabilir; talep, soru, tavsiye, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz.

Okisan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 13 09

Arama Terimleri: okisan yazışma detayları, okisan telefon no, okisan bağlantı tel, okisan canlı destek, okisan müşteri temsilcisi, okisan yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ