OMO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 20 Nisan 2019
  • 457 kez görüntülendi.
OMO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

OMO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’de temizlik denince akla ilk gelen markalardan önde gelen Omo, bizlere senelerdir tertemiz ve daha dayanıklı çamaşırlar sunuyor. Bilhassa bizim milletimiz için temizlik fazlaca aşırı önemlidir. Hal bu şekilde olunca da bu temizlik esnasında kullanılacak deterjanlar ve temizlik malzemelerinin kalitesi de oldukça mühim olmaktadır. Bu sebeple bilhassa hanımlar, yılların tecrübesi ve siz değerli ziyaretçilerimizin desteğiyle en iyiyi üretmeye çalışan Omo markasını fazlaca seviyor ve her insana tavsiye ediyor. Seneler ilkin tertemiz ve kuvvetli çamaşırlar için çıktığımız bu yolda her daim sizler için en iyisini üretmeye çalıştık. Her yeniliği ve tüm teknolojik gelişimleri takip edip bu gelişmeler ışığında üretim hayata geçirmeye ve sizin beğeninizi kazanmaya çaba ettik.

Omo sizlere sunmuş olduğu çeşitli ürünleri ile hem temizlik ve hijyen mevzusunda tam istediğinizi size veriyor hem de kıyafetlerinizi ilk günkü renginde ve parlaklığında bırakıyor. Omo deterjanları ile kıyafetlerinizi yıkadığınızda kesinlikle yıpranmaya sebep olmuyor aksine kıyafetlerinize fazlaca daha iyi bakıp seneler süresince giyilebilir olmasını sağlıyor. Temizlik ve hijyen haricinde Omo, desteklediği ve projesini yürüttüğü pek fazlaca toplumsal mesuliyet projeleri ile de halkımızın dikkatini çeken markalardan biridir. Yarının büyükleri evlatlarımızın en iyi şekilde yetiştirilmesi ve çevre hassasiyeti benzer biçimde mevzularda yürüttüğü toplumsal mesuliyet projeleri ile yalnızca kar gütme amacıyla değil bununla birlikte topluma yararlı olmak için çalıştığını gösteriyor.

Omo müşteri hizmetleri telefon numarası 444 25 19 ile ulaşabilir ya da iletişime geçmek için www.omo.com web sitemizi ziyaret edebilir ve hem ürünlerimiz hakkında hem de yürüttüğümüz toplumsal mesuliyet projelerimiz hakkında detaylı bilgilere bu internet sayfası vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Omo bir Unilever markası olduğundan marka ile iletişimlerinizi Unilever Şirketi adresi olan Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:13 Üsküdar /İstanbul adresinden gerçekleştirebilir ya da sitemizde yer edinen yazışma formumuzu doldurarak bizimle kontak kurabilirsiniz.

Etiketler Arama Kelimeleri: omo müşteri hizmetleri telefon numarası, omo çağrı merkezi numarası, omo yazışma bilgisi, omo telefon numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ