Onur Air Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 18 Temmuz 2019
  • 186 kez görüntülendi.
Onur Air Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Onur Air, 1992 senesinde İstanbul merkezli kurulan havayolu ulaşım firmasıdır. Yolcularına en uygun fiyat politikasıyla en koforlu yolculuğu amaçlayan Onur Air, yapmış olduğu kampanya ve fırsatlarla adını çoğunlukla duyuruyor.

2003 senesinde yurt içi uçuşlarının özel firmalara da açılması sonucunda iç hat uçuşlarına başlamış olan ilk şirket niteliğini taşıyan Onur Air, konforlu ve ekonomik politikasıyla bir çok yolcunun gözde ulaşım şirketi olmuş durumda.

Onur Air, günümüzde Türkiye içinde 12 uçuş noktasına, dış hatlarda ise 25 ülkeye hizmet vermektedir. Tarifeli/tarifesiz olarak Onur Air toplamda 120 uçuş noktasını yolcularıyla bir araya getiriyor. Onur Air kuruluşundan bu yana 90 milyonun üstünde yolcuyu dünyanın her noktasına taşımıştır.

Onur Air’in 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi bulunuyor. Bu çağrı merkezi vesilesiyle bilet rezervasyon işlemlerinizi, bileti açığa alma işlemlerinizi, bilet erteleme işleminizi ve yolculuğunuz hakkında tüm geri bildirimleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Onur Air Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 210 6687

Onur Air Yolcu İletişim Formu

Arama Terimleri: onur air kontakt detayları, onur air telefon no, onur air bağlantı tel, onur air canlı destek, onur air müşteri temsilcisi, onur air yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ