ONUR GROUP Telefon Numarası

  • 17 Nisan 2019
  • 404 kez görüntülendi.
ONUR GROUP Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Onur Grup olarak siz kıymetli müşterilerimize pek oldukca alanda müşteri memnuniyeti odaklı ve teknolojik hizmetler sunmanın haklı gururunu ve onurunu taşıyoruz. 1981 senesinde Çetin İşletmeleri adı altında kurulan firmamız nihayet 1991 senesinde Onur Taahhüt Taşımacılık ve Tecim Ltd. Şti. olarak kurulduktan sonrasında 2015 senesinde isim değişikliğine giderek Onur Taahhüt Taşımacılık İnşaat Tecim ve Endüstri A.Ş. olarak yoluna daha da güçlenerek ve gelişerek devam etmiştir. Gerek ülke çapında gerekse de internasyonal düzeyde üstlendiği projelerle adını tüm dünyaya duyuran Onur Grup, bu projeleri en iyi şekilde yürütüyor ve müşterilerine eksiksiz bir halde teslimini gerçekleştiriyor.

 

Onur Grup siz müşterileri için pek oldukca alanda hizmet vermektedir. İnşaattan turizme, madencilikten prefabrik yapıya ve havacılıktan asfalt ve beton üretimine kadar oldukca çeşitli alanlarda siz kıymetli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çıktığımız bu yolda sizlerden aldığımız destekle dünya genelinde tanınan bir şirket olma yolunda güvenilir adımlarla ilerliyoruz. Pek oldukca tanınmış projede imzası olan firmamız kendini her alanda geliştirmek için büyük bir çaba sarf etmekte ve işinin ehli olan ekip arkadaşları ile iş koşturmacasındadır. Sizlere bununla beraber makine kiralama alanında da hizmet veren firmamız yardımıyla yol yapımı, alt yapı, kanalizasyon ve içme suyu şeklinde projeleriniz için 3000’i aşkın iş makinesi filomuzdan vasıta kiralayabilir ve işlerinizi büyük bir hızla tamamlayabilirsiniz.

Siz kıymetli müşterilerimize İlkbahar Mahallesi Turan Güneş Bulvarı Galip Erdem Caddesi
612. Sokak No:12  Çankaya /ANKARA adresinde hizmet veren Onur Grup’a 0312 491 96 96 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında oldukca daha detaylı informasyon alabilirsiniz. Ek olarak www.onurgrup.com.tr web sitemizi ziyaret edebilir ya da bizlere e-posta göndererek firmamız hakkında merak ettiğiniz sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ