OTOKAR Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 21 Mart 2019
  • 633 kez görüntülendi.
OTOKAR Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

OTOKAR Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kurulduğu 1967 yılından bu yana otobüs, kamyon, treyler ve müdafa sanayisi için zırhlı ve paletli vasıta üretimi gerçekleştiren Otokar, Türkiye’nin en büyük tüm ortaklık yapılanmasına haiz kuruluşlarından önde gelen Koç grubunun bir markasıdır. Üretim faaliyetlerine devam etmiş olduğu Sakarya’daki devasa üretim tesisi ile ülkenin parlayan yıldızlarından önde gelen Otokar, devamlı kaliteli ürünler üreterek alanında adından en oldukca söz ettiren şirketlerden biri olmuştur. Ülkemize getirmiş olduğu pek oldukca yenilik ile de tanınan Otokar, bilhassa otomotiv ve müdafa sanayiinde tamamen kendi üretimi ürünlerle de oldukça dikkat çekiyor. Türkiye’nin otobüs ve müdafa sanayiinde önder olan şirket, müşterileri için devamlı en iyi ve en kaliteli ürünleri üretmek için canla başla çalışıyor.

Her biri işinde son aşama ustalaşmış ve informasyon birikimi yüksek olan ekip arkadaşları ile çalışan Otokar, bu sayede devamlı en iyi ve en kaliteli ürünleri üretiyor. Siz kıymetli müşterilerimize hizmet verdiğimiz bu sektörlerde elektrik ve elektronik yoğun olarak kullanıldığından teknolojik gelişimleri devamlı yakından takip ediyor ve bu teknolojiyi ürünlerimize en iyi şekilde yansıtmanın yollarını arıyoruz. Firmamız kapsamındaki AR-GE projeleri kapsamında da devamlı en iyiyi ve en kaliteliyi üretmeye çaba ediyoruz. Müdafa sanayiinde de Türkiye’nin ulusal ana muharebe tankı ALTAY’ın tasarım ve prototip üretimi projesi kapsamında ana yüklenici olarak devamlı ülkemizi ve kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.

Otokar hakkında oldukca daha detaylı informasyon almak, ürünlerimiz ve üretim faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgiye haiz olmak isterseniz sizleri www.otokar.com.tr web sitemizi ziyaret etmeye bekliyoruz. Bizlere bununla birlikte web sitemizde yer edinen yazışma formunu doldurarak firmamız ve ürünlerimiz hakkında sorularınızı sorabilir ya da 444 68 57 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ