Özel Çapa Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 27 Mayıs 2019
  • 495 kez görüntülendi.
Özel Çapa Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

1991 senesinde kurulmuş Özel Çapa Hastanesi, 58 yatak kapasitesi, 37 uzman hekimi ve 2 pretisyen hekimi ile sağlığınıza kavuşmanız için hizmet vermektedir. Otel hizmeti de vermekte olan Özel Çapa Hastanesi internasyonal kalitede hizmette. İlk teknolojik alt yapıya haiz olan Özel Çapa Hastanesi son teknoloji makinelere haizdir ve hastane sınırları içinde, Biyokimya, Mikrobiyoloji ve Fizik Tedavi Laboratuarları, Radyoloji ünitesinde Tomografi Aleti, Mamografi ve Direkt Röntgen cihazları, 2 tane Renkli Dopler, 2 tane 4 boyutlu Ultrasonografi ile gereksinim duyulan herşeye haizdir.

Özel Çapa Hastanesi; Beslenme ve Rejim, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji, Nöroşirurji, Plastik Cerrahi, Ortopedi, Üroloji, Diş ve ağız sağlığı, Güzel duyu ve Güzellik Merkezi, Yenidoğan Yoğun Bakım, Cilt Bakımı, Acil Servis ve Ambulans, Çocuk Sağlığı ve Çocuk Hastalıkları, Genel Cerrahi, Dahiliye, Dermatoloji(Cildiye),, Erişkin Yoğun Bakım, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz Hastalıkları, Hanım Doğum, Lazer Epilasyon Merkezi, Kardiyoloji bölümlerine haizdir.

Özel Çapa Hastanesi sizlere inline buluşma, telefon numarası ile buluşma alabilme imkanı sunmakla beraber Çağrı Merkezi ile sorularınızı yanıtlamaktadır.

Özel Çapa Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 22 72
0 212 530 58 00

İnternet üstünden ulaşmak isterseniz aşağıdaki e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.
info@capahastanesi.com

Özel Çapa Hastanesi İletişim Formu

Arama Terimleri: özel çapa hastanesi yazışma detayları, özel çapa hastanesi telefon no, özel çapa hastanesi bağlantı tel, özel çapa hastanesi canlı destek, özel çapa hastanesi müşteri temsilcisi, özel çapa hastanesi yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ