Özel İmperial Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 28 Mayıs 2019
  • 542 kez görüntülendi.
Özel İmperial Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

2007 senesinde Trabzon’da Oluşturulan Özel İmperial Hastanesi, Karadeniz’in en büyük ve en kapsamlı hastanesidir. 350 Çalışanı ile sıhhat alanında sağlığınız için lüzumlu her türlü tedavi imkanı mevcut olmakla beraber 24 saat acil ilk yardım servisi uzman doktorlar eşliğinde hizmet vermektedir.

Özel İmperial Hastanesi; Acil Tıp, Anestezi ve Canlandırma, Psikiyatri, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Hanım Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Enfeksiyon Hatalıkları, Nöroloji, Kardiyoloji, Gastroenteroloji, KBB, Ortopedi, Fizik Tedavi Rehabilitasyon, Dermatoloji branşlarında 24 saat hizmet vermekte olup, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Radyolji-Tomografi-Röntgen-Ultrasonografi-4 boyutlu renkli Doppler-Mamografi-Floroskopi-Kemik Dansiometri-ESWL-Endoskopi-Kolonoskopi, EMG, EEG, EKO ve EFOR Koroner, Cerrahi, Dâhili ve Yeni doğan Yoğun Bakım servislerine haiz olmakla beraber tüm tetkikler için son teknoloji aletlere haizdir ve tetkikler hastane içinde yapılmaktadır. İmperial Hastanesi siz değerli üyelerimizin sağlı yaşaması için uzman ekibi ile devamlı yanınızda olmakla beraber merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, buluşma almak için çağrı merkezi ve buluşma hattından hizmet vermektedir.

Özel İmperial Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 44 61

Buluşma Tel:
0462 455 64 64 – 0462 455 64 25

Arama Terimleri: özel imperial hastanesi kontakt detayları, özel imperial hastanesi telefon no, özel imperial hastanesi bağlantı tel, özel imperial hastanesi canlı destek, özel imperial hastanesi müşteri temsilcisi, özel imperial hastanesi yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ