Özel Medifema Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 23 Mayıs 2019
  • 125 kez görüntülendi.
Özel Medifema Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Özel Medifema Hastanesi, İzmir’in Torbalı ilçesinde kurulmuştur. 2013 senesinde hasta kabulüne başlanmıştır. Toplamda 113 tane hasta yatağı, 37 tane yoğun bakım yatağı, 12 acil birim yatağı, 8 tane erişkin 4 tane çocuk gözlem yatağı, 4 tane genel 2 tane lokal ameliyathane, 2 tane doğumhane ve 15 tane küvöz ile hastalarına hizmet vermektedir.

Hastalarına 5 yıldızlı otel konforu sağlayarak, her geçen gün gelişen ve yenilikçe politikalarıyla gözde hastaneler içinde olmuştur.

Özel Medifema Hastanesi’nin 7/24 etken olarak ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla doktorlar hakkında data alabilir, buluşma alabilir, aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Ek olarak web sitelerinde bulunan kontakt formu vasıtasıyla talep, soru, tavsiye ve şikayetlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Özel Medifema Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0533 136 13 52 – 53 – 54
0232 854 1 854

Özel Medifema Hastanesi İletişim Formu

Arama Terimleri: özel medifema hastanesi kontakt detayları, özel medifema hastanesi telefon no, özel medifema hastanesi bağlantı tel, özel medifema hastanesi canlı destek, özel medifema hastanesi müşteri temsilcisi, özel medifema hastanesi yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ