Palen Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 01 Haziran 2019
  • 769 kez görüntülendi.
Palen Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Doğalgaz, son yıllarda devletimizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak tutarları, güvenli oluşu ve tamamen tabiat dostu olması ile birçok şahıs tarafınca kullanılmaktadır. Günlük gereksinimlerimizi sağlayabilmemiz için varolması ihtiyaç duyulan etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını meydana getiren firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2004 senesinde kurulmuş olan Palen Doğalgaz; Erzurum illerimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Palen Doğalgaz, Erzurum bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden görevli bir firmadır.

Palen Doğalgaz’ın 0442’li ve üç haneli birer çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla abonelik açma işlemleri hakkında informasyon alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Palen Doğalgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında informasyon alabilir; talep, soru, tavsiye ve şikayetlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz.

Palen Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0442 235 55 15
187

Palen Doğalgaz Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0530 251 15 76

Arama Terimleri: palen doğalgaz yazışma detayları, palen doğalgaz telefon no, palen doğalgaz bağlantı tel, palen doğalgaz canlı destek, palen doğalgaz müşteri temsilcisi, palen doğalgaz yakınma hattı, palen doğalgaz satmaca ödeme, palen doğalgaz kesinti, palen doğalgaz müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ