Passolig Kart Müşteri Temsilcisi İletişim Direk Bağlanma

  • 01 Nisan 2018
  • 732 kez görüntülendi.
Passolig Kart Müşteri Temsilcisi İletişim Direk Bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Passolig Kart ülkemizde spor müsabakaları için geliştirilmiş, taraftarların stadyumlara daha güvenli bir şekilde gidebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

Kulüpler ve taraftarlara büyk avantajlar sunabilmek amacıyla geliştirilen kart, Türk Futbolunda maddi kazanç elde edilmesinin yanı sıra tribünde huzur ve güvenliği de sağlayabilmek adına faaliyete geçirilmiştir.

İlk olarak 14 Nisan 2014 yılında uygulamaya koyulan sistem, gerçekleştirilen yasal düzenlemeler dahilinde kağıt biletlerin yerine Passolig Kartların devreye girmesini sağlamıştır. Bu tarihten itibaren futbol müsabakalarına yalnızca Passolig Kart sahiplerinin giriş yapabilmelerine izin verilmiştir. Elektronik olarak hazırlanan biletler sayesinde maçlara girişler artık çok daha rahat ve hızlı olması amaçlanmıştır.

Eğer Passolig Kart ile ilgili bir sorununuz veya merak ettiğiniz, çağrı merkezi çalışanlarıyla paylaşmak istediğiniz istek ve dilekleriniz bulunuyorsa 0850 724 otuz üç kırk dört numaralı müşteri hizmetleri direk bağlanma numarasını tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ