Passolig Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

  • 25 Haziran 2019
  • 36 kez görüntülendi.
Passolig Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Passolig

Türk futbol hayatına passolig girmeden ilkin tribünler tamamı ile holiganların hâkimiyetinde olan sövgü ve şiddetin bir an oldun noksan olmadığı bölgeler haline gelmiş durumdaydı. İnsanlar eşleri ve çocuklar ile maça gidemez duruma gelmiştir. Her maçta kavgalar, küfürler ve şiddetten dolayı birçok vaka çıkmakta ve neticeleri fazlaca ağır olmaktaydı.

Amacı ne olursa olsun her isteyen maça girebiliyor yapmış olduğu tüm yanlış ve fena davranışlar bu kişilerin yanına kar kalıyordu. Passolig sisteminin kurulması ile artık statlarımız kameralar ile donatılmakta ve maç seyretmek için bilet alan kişilerin kimlikleri bilinmektedir. Böylece maç esnasında problem çıkaran ve yanlış davranış sergileyen kişiler tespit edilmekte ve kısmı yada uzun soluklu olarak maçlara girmesi engellenmekte verdiği maddi hasarlar ise gene bu kişilere ödettirilmektedir.

Artık insanoğlu Passolig kart ile sevdikleri ile birlikte maçlara rahatça girebilmekte ve gönüllerince takımlarını destekleyebilmektedirler. Passolig kartları yardımıyla hem gönül verdikleri takımlarına maddi destek sağlamakta hem de Passolig kartın sağlamış olduğu avantajlardan dilediğince faydalanmaktadırlar.

Passolig Iyi mi Alınır

Passolig kartı alma işlemi için kartın resmi sitesinden müracaat yapılmaktadır. Burada yer edinen derhal al butonuna tıklayıp karşınıza çıkan formu doldurduğunuzda cep telefonunuza bir gizyazı gelecektir. Gelen şifreyi ilgili alana tıklayarak girin ve sonrasında almak istediğiniz kartın tipini seçin.

Bundan sonrasında kartınızda bulunmasını istediğiniz kendi fotoğrafınız yükleyerek ödeme seçeneğine geçilmelidir. Ödeme yöntemini seçip onayladıktan sonrasında kartınız en kısa sürede kargo ile adresinize yollanacaktır. Artık kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Passolig Avantajları

Passolig avantajları oldukça fazladır. Ilk olarak derbi maçları da dâhil stadyum önlerinde kuyruk bekleme derdiniz kalmayacaktır. İstediğiniz maçı web sitesi üstünde istediğiniz yerden seçerek rahat ve konforlu maç seyretme keyfini yaşamış olacaksınız. Gene bu kartla arzu ettiğiniz yerden alış veriş yapma hakkınızda bulunmaktadır.

Anlaşmalı şehirlerdeki kent içi toplu taşımacılık hizmetlerinde bu kartla faydalanabileceksiniz. Ek olarak stadyum çevrelerinde bu kartı kullanarak cebinizde para taşımaya gereksinim kalmanda alış veriş yapabileceksiniz. Ek olarak Passolig kartın size özel olarak sunmuş olduğu avantaj ve indirimlerden de kolaylıkla yaralanma imkânı olacaktır.

Passolig müşteri hizmetlerine direk  bağlanma için ilk olarak Passolig müşteri hizmetleri numarası olan 0850 724 33 44 aranmalı. Peşinden 3 tuşlanarak müşteri hizmetlerine süratli şekilde bağlanılabilir.

Passolig Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
0850 724 33 44 -> 3

Arama Terimleri: passolig müşteri hizmetlerine bağlanma, passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanma, passolig müşteri hizmetleri, passolig müşteri hizmetleri numarası, passolig müşteri hizmetlerine bağlanma 2018, passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018, passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanma, passolig müşteri hizmetlerine derhal bağlanma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ