Pegasus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 19 Temmuz 2019
  • 627 kez görüntülendi.
Pegasus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Pegasus, 1990 senesinde İstanbul merkezli olarak kurulmuş, uçuş faaliyetlerine başlamış olan vatanımızda oldukça ilgi gören hava ulaşım şirketlerinden birisidir. 102 değişik uçuş noktası ve 77 tane uçağı kapsayan filosuyla başarıya ulaşmış hava yollarından birisidir. Bugüne dek uçuş kampanyası olarak en uygun fiyat politikasını tatbik eden Pegasus, yolcularına en konforlu ve en ekonomik uçuşu amaçlamaktadır.

Vatanımızda 34, yurtdışında 40 değişik ülkede 68 olmak suretiyle 100’den fazla uçuş noktasıyla dünyanın bir ucundan diğer ucuna sizlere ulaşım hizmeti sağlıyor.

Pegasus’un 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Çağrı merkezini arayarak bilet rezervasyonu, bilet değişikliği, uçuş bilgilerinizi öğrenme, kapı numarası öğrenme, mesele, talep ve önerilerinizi bildirebildiğiniz benzer biçimde birde web sitelerinde bulunan sık sorunlara karşılık çözümler ve listede bulunmayan sorununuzu iletebileceğiniz kontakt formu bulunmaktadır.

Pegasus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0888 228 12 12

Pegasus Bize Yazın Sorun ve Destek Sayfası

Arama Terimleri: pegasus kontakt detayları, pegasus telefon no, pegasus bağlantı tel, pegasus canlı destek, pegasus müşteri temsilcisi, pegasus yakınma hattı, pegasus müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ