PENGUEN GIDA Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 21 Mart 2019
  • 457 kez görüntülendi.
PENGUEN GIDA Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

PENGUEN GIDA Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kurulduğumuz 1989 yılından bu yana siz kıymetli tüketicilere en güzel ve en sıhhatli besin ürünlerini üretmek için Bursa’dan çıktığımız bu yolda en büyük önceliğimiz tüketicilerimize temiz ve hijyenik ortamlarda internasyonal standartlara uygun besin maddeleri üretmektir. Penguen besin, yalnızca ülkemiz için değil yabancı ülkeler için de üretim faaliyetlerinde bulunarak ülkemizin ihracat düzeyine mühim bir katkı sağlamaktadır. Penguen gıdanın kalitesi sahibi olduğu sertifikalar ile de oldukça net bir halde belli olmaktadır. Bununla beraber ülkemize getirmiş olduğu pek fazlaca yenilikle de alanında önder firmalardan kabul edilen Penguen Besin’nın getirmiş olduğu yeniliklerden bazıları Avrupa standartlarında üretimi bazı alanlarda ülkemize ilk kez getirmesi ve konserve gıdaları sıhhatli cam kavanozlarda ilk kez piyasaya sunması gösterilebilir.

Penguen besin ülkemiz genelinde meşhur olmasıyla birlikte yurt haricinde da oldukça tanınmış bir firmadır. Şundan dolayı fabrikalarımızda meydana getirilen üretimin yarısını yurt dışına ihraç ediyoruz. Bu ihracat performansı ile dbu mevzuda alanında önder firmalardan biri olmuştur. Türkiye haricinde üretim yapmış olduğu ülkelerden bazıları Almanya, Fransa, Hollanda ve İngiltere şeklinde yüksek standartlarda ürün arayışındaki ülkelerdir. Yalnızca bu sebepten dolayı ürünlerimizin standardını ve üretimindeki hijyeni anlayabilirsiniz. Penguen Besin’nın ürettiği ürünler tamamen mevsiminde toplanmış ürünlerden üretilmektedir. Bu sebeple ürünlerimi ilk günkü tazeliğinde tüketilebilmektedir. Mevsiminde topladığımız mahsulleri Avrupa standartlarında ve son aşama hijyenik bir halde konserveleyip sizlere sunduğumuz için ürünlerimizi daima güvenle tüketebilirsiniz.

Penguen Besin ile ilgili detaylı bilgilere www.penguengıda.com.tr web sitemizi ziyaret ederek ulaşabilir ve sizler için üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünleri görebilirsiniz. Bizlere ulaşmak ve ürünlerimiz hakkında müşteri hizmetlerimizden informasyon almak için 0800 293 11 31 numaralı telefonumuzu parasız arayabilir ya da penguen@penguen.com.tr e-posta adresimize e-mail göndererek firmamız hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ