Petrol Ofisi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 27 Haziran 2019
  • 52 kez görüntülendi.
Petrol Ofisi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Petrol Ofisi

1941’de İstanbul merkezli olarak kurulan Petrol Ofisi, dokuz personelle kurulan ufak bir kamu kuruluşu idi. Ekmeğin bile karneyle satılmış olduğu 2. Dünya savaşı yıllarında ülke ekonomisi için lüzumlu yakıtı sağlamak Petrol Ofisi’nin göreviydi. Cenk sonrası PO hızla yükselişe geçti. İnişli çıkışlı dönemleri olsa da kısa sürede PO, iktisat içinde büyük bir ehemmiyet haiz oldu.

Günden güne gelişen PO, Anadolu’nun her köşesine ulaştı. 1950’ler gelindiğinde 200 şubeye ulaşmış, 1970’lerde 1.300 ve 1990’larda ise 5.700 şubeye ulaşmıştı. Bu istasyonlar, Türkiye’de aynı sektörde etkinlik gösterenlere bakılırsa oldukça fazlaydı.

21. yüzyıla geldiğimizde ise artık PO, kamuya ilişkin akaryakıt şirketi değil, gelişmiş bir enerji şirketi olarak etkinlik göstermektedir. Firmanın şu andaki sahibi Viyana merkezli olan OMW grubudur.

Petrol Ofisi Hizmetleri

Petrol Ofisi, Türkiye madeni yağ sektörüne öncülük eden bir markadır. Firmanın üretim merkezi Derince – Kocaeli’nde bulunmaktadır. Yılda 140 bin ton üretim meydana getirilen tesiste madeni yağ ve gres üretimi yapılmaktadır. Bunlar haricinde Petrol Ofisi’ne ilişkin 300’e yakın değişik ürün bulunmaktadır. Bu ürünler ise pek oldukca sektörün kullanımına, ihtiyacına hitap etmektedir. Otomotiv, denizcilik, nakliye, inşaat, ziraat, madencilik benzer biçimde pek oldukca değişik alanda Petrol Ofisi ürünleri tercih edilmektedir.

Firmanın alanındaki uzun yıllara dayanan deneyimi, gelişmiş lojistik ağı, kuvvetli altyapısı ve hizmet kalitesi yardımıyla pek oldukca alandan değişik kullanıcılara hitap etmesini elde etmiştir.

Pazarın Lideri Petrol Ofisi

PETDER tarafınca hazırlanan 2010-2016 yılı verilerine bakılırsa sektörde en oldukca tercih edilen yakıt markası PO olmuştur. Şirket tarafınca üretilen madeni yağların pazardaki oranı tam tamına yüzde 24,7 olarak belirlenmiştir. Kısaca pazardaki payın dörtte biri Petrol Ofisi’ne aittir.

Şirkete ilişkin yurt genelinde yüzlerce istasyonun yanında, yağ değişiklik merkezleri ve dağıtıcı ağı mevcuttur. Petrol Ofisi tarafınca yalnızca Türkiye’ye değil pek oldukca değişik ülkeye hizmet gitmektedir. Azerbaycan, KKTC, Gürcistan, Kosova, Irak, Türkmenistan, Bosna, Libya benzer biçimde pek oldukca ülkeye de yakıt ihraç edilmektedir.

İleri Teknoloji İle Üretim

Sektör liderlik eden Petrol Ofisi, yüksek üretim ve depolama kapasitesi yardımıyla tedarik gücü yüksek olduğu benzer biçimde müşteri çevresi de oldukça geniştir. Petrol Ofisi Teknoloji Merkezi’nde (POTEM) meydana getirilen Ar-Ge emekleri ile de firmanın kullandığı teknoloji her geçen gün artmaktadır. Kullanılan ileri teknolojiler yardımıyla hem üretim hem de dağıtım her geçen gün daha da gelişmektedir. Müşteri hizmetleri yardımıyla müşterilerle de iyi yazışma sağlanmaktadır.

Petrol Ofisi’nin telefon numarası, faks numarası, adres bilgisi, mail adresi ve müşteri danışma hattı telefon numaraları bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden Petrol Ofisi’yle iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilir. Ürünler hakkında data alabilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Petrol Ofisi ‘yle ilgili yaşamış olduğunuz sorunları ve Petrol Ofisi hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Petrol Ofisi Telefon Numarası
+90 212 329 15 00

Petrol Ofisi Faks Numarası
+90 212 329 18 88

Petrol Ofisi Mail Adresi
info@poas.com.tr

Petrol Ofisi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0800 211 02 29

Petrol Ofisi Müşteri Danışma Hattı
0555 675 55 55

Petrol Ofisi Genel Müdürlük Adres
Petrol Ofisi
Eski Büyükdere Caddesi No: 33
Maslak 34398 İstanbul

Arama Terimleri: petrol ofisi yazışma, petrol ofisi çağrı merkezi, petrol ofisi müşteri hizmetleri, petrol ofisi telefon numarası, petrol ofisi mail adresi, petrol ofisi şikayetvar, petrol ofisi adres, petrol ofisi müşteri danışma hattı, petrol ofisi bağlantı tel

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ