Philips Müşteri Temsilcileri İletişim Bilgileri

  • 17 Mart 2018
  • 89 kez görüntülendi.
Philips Müşteri Temsilcileri İletişim Bilgileri
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Dünya teknoloji devleri arasında yer alan Philips, ses ve görüntü sistemlerinin yanı sıra ev ürünleriyle de dikkat çekiyor. Laptop ve telefon gibi cihazlarda üreten firma, imzasını attığı her ürünle ses getirmeyi başarıyor. Müşterilerine kaliteli bir hizmet sunan, başarılı ürünler piyasaya süren marka birçok çeşit teknolojik ürünün üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.

Geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veren Philips, müşteri memnuniyetine dünya çapında en fazla dikkat eden firmalardan birisidir. Bu konuda oldukça dikkat çekici ve önemli çalışmalar gerçekleştirerek, müşterilerine daha aktif ve kaliteli bir destek sunmaktadır. Philips marka ürünler hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabileceğiniz, bilgi talep edebileceğiniz çağrı merkezine sahiptir.

Her türden ürünü için farklı bir çağrı merkezi bulunduran firma, ihtiyaç duyduğunuz bölüme göre arama gerçekleştirmenizi gerektirmektedir. Bu numaralara Philips resmi Türkiye sayfasına ulaşarak, iletişim bölümü üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca merak ettiklerinizi yorum bölümünden yazabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ