PINAR SÜT Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 21 Mart 2019
  • 617 kez görüntülendi.
PINAR SÜT Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

PINAR SÜT Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yılların tecrübesi ile besin sektöründe siz kıymetli tüketicilerimize en iyi hizmeti sunmak için çıktığımız bu yolda sayısız ürünümüz ve kaliteli üretimlerimiz yardımıyla devamlı tüketicinin en sevilmiş olduğu ve en oldukça takdir etmiş olduğu markalardan biri olma yolunda güvenli adımlarla ilerledik. Bugün gerek vatanımızda gerekse de dünya genelinde besin sektörü bünyesinde en oldukça tanınan ve ürünleri tüketiciler tarafınca en oldukça beğenilen firmalardan biriyiz. Devamlı sizlere en doğalını ve en besleyicisini ulaştırmak için yürüdüğümüz yolda üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin devamlı arkasında durduk. Yediden yetmişe her insanın beğenmiş olduğu muhteşem lezzetteki ürünlerimizle adımızdan her fırsatta söz ettirdik. Tüketici yorumlarından çıkardığımız kadarıyla da Pınar’ın oldukça beğenilen ürünlerinden birisi Pınar Süt’tür.

Süt bilinmiş olduğu suretiyle yüksek protein içeren besleyici bir gıdadır. Sadece son aşama duyarlı bir besin maddesi olması dolayısıyla üretimi ve saklanması oldukça zor olsa gerek. Sadece bu Pınar İçin {hiç de} kolay olsa gerek. Her biri işinde son aşama ustalaşmış ve bir o denli da bilgili olan çalışanlarımız ve ileri teknoloji ürünleri ile donattığımız süt üretim tesislerimiz ile sütü kaynağından alır almaz lüzumlu işlemleri uyguluyor ve bu sayede hem sütün içindeki besleyici değerlere zarar vermiyor hem de hava geçirmez ambalajlarımız yardımıyla sütümüzün ömrünün oldukça daha uzun olmasını sağlıyoruz. Evlatların kemik gelişimine katkısı oldukça büyük olan Pınar Süt’ü güvenle tüketebilirsiniz.

Pınar’ın senelerdir devam eden lezzet yolculuğu hakkında detaylı informasyon almak e firmamız kapsamında üretilen ürünleri öğrenmek için bizleri www.pinar.com.tr web sitemizde ziyaret edebilirsiniz. Firmamız ve ürünlerimiz hakkında soracağınız sorularınız var ise bu sorularınızı bizlere info@pinar.com.tr e-posta adresimize mail göndererek ya da 444 76 27 numaralı kontakt merkezimizi arayarak sorabilir ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ