Popeye’s Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri İletişim

  • 13 Nisan 2019
  • 550 kez görüntülendi.
Popeye’s Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri İletişim
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Popeye’s fast food restoran zinciri, 70’li yılların başlangıcında New Orleans’lı meşhur girişimci Al Copeland tarafınca kurulmuştur.  Başlangıçta ”run chicken” ismiyle piyasaya sürdüğü tavukları ile istediği başarıyı elde edemeyen Copeland, sonrasında yeni baharat türleri deneyerek ve isim değişikliğine giderek bugünkü Popeyes’ın temellerini atmıştır. Piyasaya sürdüğü Louisiana seçimi kızarmış tavuklar ile birlikt kısa süre içinde Popeyes markası yaygınlaşmıştır.

 

Günümüzde tüm dünyada 2000 ‘den fazla şubesi bulunan Popeyes’ın ABD dışındaki ilk şubesi Kanada’nın toronto şehrinde açılmıştır. Ülkemize girişi hemen hemen fazlaca yeni sayılabilecek Popeyes, 2007 yılından beri Burger King ve Sbarro’nun da Türkiye isim haklarını satın alan TAB besin tarafınca işletilmektedir. Şuan Türkiye’nin 43 şehrinde 175’den fazla restoranıyla hizmet veren Popeyes’ın, KFC ile beraber ülkemizdeki en popüler kızarmış tavuk zinciri bulunduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Popeyes 2018 itibariyle Türkiye’de bulunan fast food zincirleri şube sayısı sıralamasında ilk 5’de yer verilmiştir. Bu açıdan ülkemizin en popüler fast food restoranlarından bulunduğunu söyleyebiliriz.

İlk kere Burger King’in Türkiye haklarını satın alarak vatanımızda faaliyete sokan TAB besin, Türkiye sınırları içinde Popeyes ile ilgili tüm yakınma, görüş ve önerilerinizi belirtebileceğiniz yegane kurumdur. Normal olarak TAB besin’dan tatminkar yanıt alamayan hepimiz, her türlü yakınma tavsiye ve görüşleri için Popeyes United States ile iletişime geçerek firmanın en büyük yasal sahibi konumunda olan Popeyes ABD ile görüşebilirler. Sizlere Popeyes şirketi hakkında detaylı olarak tüm kontakt numaralarını aktaracağız.

 

Popeyes Türkiye Müşteri Hizmetleri Sipariş ve İletişim İçin Telefon Numarası

444 76 77

 

Popeyes Türkiye Fax Numarası

0212 236 56 45

 

Popeyes Türkiye Genel Merkezi TAB Besin İletişim Düşünce ve Yakınma Hattı

(0212) 310 66 00

 

Popeyes Türkiye Genel Merkez Adresi

Dikilitaş Mah. Emirhan Cd. No 109 Beşiktaş İstanbul

Popeyes ABD İletişim Formu

http://company.popeyes.com/contact/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ