PTT bank müşteri hizmetleri direk bağlanma

  • 15 Aralık 2017
  • 1.483 kez görüntülendi.
PTT bank müşteri hizmetleri direk bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

PTT bank müşteri hizmetleri direk bağlanma sayesinde banka şubesine gitmenize gerek kalmadan, bulunduğunuz yerden bir telefon ile banka işlemlerinizi halletmeniz mümkün. PTT banka dair her türlü işlem için tek yapmanız gereken, telefon aracılığı ile müşteri hizmetlerine bağlanmak olacaktır. Müşteri hizmetlerini arayarak bağlantı kurduğunuz takdirde havale, eft, hesap özeti, tahsilat ve benzeri bütün bankacılık işlemlerinizi müşteri temsilcisi sayesinde son derece kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Ptt Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma sisteminden bankacılık işlemlerinizi halletmeniz için yapmanız gereken tek şey, eksiksiz bir şekilde bankanın telefon numarasını aramak olacaktır. Bundan sonra birkaç tuşa basarak ve direk müşteri temsilcisine bağlanarak, bankacılık işlemlerinizi rahat bir şekilde halledersiniz. İşte PTT Bank ile şubeye gitmeye gerek kalmadan, oturduğunuz yerden müşteri hizmetlerine bağlanmak yalnızca bir telefon uzağınızda. Müşteri hizmetleri ile bankacılık işlemlerinizi halledebileceğiniz gibi bankaya dair şikayet ve dileklerinizi de iletmeniz mümkün. İster havale, eft, tahsilat gibi bankacılık işlemlerinizi, isterseniz de PTT Bank’a dair şikayet ve dileklerinizi müşteri hizmetlerine direk bağlanarak rahat bir şekilde halledebilirsiniz.

PTT bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma:

  • “444 1 778” telefon numarasını arayın
  • “2” rakamını tuşlayın.
  • Sonra “3” rakamını tuşlayın.
  • Son olarak “4” rakamını tuşlayın.
  • Bu işlemlerden sonra bekleme yapmanıza gerek kalmadan direk müşteri hizmetlerine bağlanarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ