PTT Müşteri Temsilcisi İletişim Numarası

  • 17 Şubat 2018
  • 1.513 kez görüntülendi.
PTT Müşteri Temsilcisi İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Ülkemizin en eski kurumlarından birisi olan PTT, 1840 yılında kurulmuş ve hizmete başlamıştır. Posta hizmeti konusunda ülkemizin en eski ve köklü kuruluşlarından birisidir. 2013 yılında TBMM’de kabul edilmiş bir kanunun ardından anonim şirket statüsüne geçmiştir.

Günümüzde birçok farklı alanda hizmet veren PTT’nin en popüler hizmetleri şunlardır; Kargo hizmeti, Operatör Hizmeti (PTTCell), Banka Hizmeti (PTTBank), HGS ve OGS gibi birçok kişi tarafından kullanılan hizmetler. Bunun yanı sıra e-ticaret sitesi olan kurum ePttAVM adresi üzerinden birçok ürünü oldukça uygun fiyatlara ülkemizin dört bir yanına satışını gerçekleştiriyor. Kitap okumayı sevenler için vazgeçilmez Ptt Kitap sitesi de aynı şekilde hizmetlerini sürdürüyor.

Yılların verdiği tecrübe ve aşıladığı güvenle birlikte birçok alanda hemen hemen her ihtiyaca yönelik hizmet veren PTT çağrı merkezi üzerinden rahatlıkla tüm soru ve sorunlarınız hakkında bilgi alma imkânı sunuyor. Önerileriniz ve görüşlerinizi de ileterek gelişimine katkı sağlayabileceğiniz gibi şikâyetlerinizi de dile getirebilirsiniz.

PTT Müşteri Temsilcisi, Çağrı Merkezi Direk Bağlanma:

444 17 88

Çağrı merkezi üzerinden aranmak için talimat verebilirsiniz. Ayrıca tüm soru ve sorunlarınızın yanı sıra yorum bölümüne aldığınız hizmet kalitesi hakkında yorum atmayı unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ