Puma Telefon Numarası İletişim Bilgisi

  • 14 Nisan 2019
  • 87 kez görüntülendi.
Puma Telefon Numarası İletişim Bilgisi
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Puma, en oldukça tercih edilen ve en oldukça satış meydana getiren meşhur spor markalarından bir tek bir tanesidir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine haiz olan Puma üçüncü en büyük spor markası halindedir. Pumanın merkezi Almaya ‘dadır.  Şirket kendini en iyi futbol ayakkabılarını yaparak kanıtlamıştır. Devrin en iyi futbol oyuncularına sağlamış olduğu spor ayakkabıları ile bulunmuş olduğu dönemde fark yaratmıştır.  Adolph Dassler ve Rudolf Dassler şirketi Adidas sahibi meşhur adam kardeştir. Adolph Dassler günümüz Adidas markasının kurucusudur. Bu iki kardeş arasından senelerden beri öncesiz bir düşmanlık söz mevzusudur. Bu sebepten 1948 senesinde Rudolf Dassler Adidas ayrılır ve Puma olarak adlandırılan kendi ayakkabı şirketi yaratır.

Puma’nın ayakkabı, giyim ve takıları da dahil olmak suretiyle ürün büyük bir çizgi, üretim ve pazarlama alanı bulunmaktadır. Puma bugün 80’den fazla ülkeye dağıtım ve üretim yapmaktadır. En büyük başarısını ise dünyaca meşhur sporculara sponsorluk yaparak elde etmiştir. Bu sporcular içinde PELE, Johan Cruyff, Enzo Francescoli, Diego Maradona ve Lothar Matthäus şeklinde internasyonal futbol yıldızı sayılan oyuncular yer almıştır. Puma ek olarak sürüş ayakkabı ve yarış ekip elbise ana üreticisi konumundadır. Bilhassa Formula ve NASCAR hem anahtar üreticisidir. Bugün, Puma Sportslifestyle markası en iyi performans, tasarım odaklı spor ayakkabıları ve öteki spor için kabul edilir. Online olarak da satış meydana getiren Puma resmi sitelerini bulabilirsiniz. Her ülkenin Puma yetkilisi vardır.

Puma ürünlerinde yaşadığınız herhangi bir problemi Puma müşteri hizmetleri ya da Puma çağrı merkezi ile paylaşabilirsiniz. Puma telefon numarası 0212 999 10 20 ‘dır. Puma kontakt bilgisi web sitemizde mevcuttur. Herhangi bir ürün hakkında bile data edinmek istiyor iseniz bu telefon numarasını arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ