Reeder Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 07 Eylül 2019
  • 439 kez görüntülendi.
Reeder Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Reeder, 2009 senesinde e-kitap okuyucu cihazları ile Türkiye pazarına giriş yapmıştır. 2010 senesinde ilk Android işletim sistemli tablet modellerini kullanıcıları ile buluşturmuştur. Şuanda Reeder tablet bilgisayar ve akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayarların üretim ve satışını yapmaktadır. Reeder’in üretmiş olduğu tüm mobil aygıt kategorisindeki ürünler Android platformunda çalışan cihazlardır.

Reeder vatanımızda oldukça yaygın olarak kullanılan bir marka haline gelmiş, kalitesi, müşteri memnuniyeti ve kullanılabilirliği ile birçok şahıs tarafınca tercih edilmektedir. Ek olarak Reeder ürünleri bütçe dostu ürünler olduğundan toplumun birçok kesimine hitap etmektedir.

Reeder’in 0850’li bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla Reeder ve ürünleri hakkında detaylı data alabilir, teknik destek alabilir, size en yakın Reeder satıcısını öğrenebilir; talep, soru, tavsiye ve görüşlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz.

Reeder Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 811 73 33

Arama Terimleri: reeder yazışma detayları, reeder telefon no, reeder bağlantı tel, reeder canlı destek, reeder müşteri temsilcisi, reeder yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ